Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ήμουν σε πολύ καλή διάθεση εκείνο το απόγευμα. Δεν ξέρω γιατί, αλλά στον δρόμο οδηγώντας για να πάω στο ραντεβού σιγοτραγουδούσα ένα τραγούδι της Πέγκυ.
Η Αθήνα έκλεινε τα μάτια της μπροστά μου μέσα σε μία πανδαισία φωτός και χρώματος.
Το «Ζήνα» μου δημιουργούσε μια αφορμή διέγερσης. Ίσως έφταιγε η μάσκα στην φωτογραφία του προφίλ που στο μυαλό μου έφερνε την ηρωίδα της cult σειράς των '90s, Xena: Warrior Princess.
Η αλήθεια είναι ότι όταν έκανα το booking πέρασε από το μυαλό μου να κλείσω το duo Carla-Ζηνα. Η Carla προφανώς, θα έπαιζε τον ρόλο της Γαβριέλας, αφού υπήρχαν σαφή λεσβιακά υπονοούμενα ανάμεσα στις 2 κοπέλες στην διεστραμμένη «αμερικανιά» της ελληνικής μυθολογίας.
Αλλά μετά συνειδητοποίησα ότι ούτε η σειρά μου άρεζε ούτε κι η Γαβριέλλα που ξεκίνησε φιλειρηνική και εξελίχτηκε σε super fighter .

Όχι ότι δεν το ήξερα, αφού εγώ την επέλεξα, αλλά ο συνειρμός στον δρόμο με το «Ζήνα» με είχε αποσυντονίσει. Η συγκεκριμένη Ζήνα δεν είχε σχέση με Αμαζόνα! Είναι πολύ κοντούλα, κάτω από 1,60 και πολύ αδύνατη.
Τα μαύρα μαλλιά όμως και τα μπλε μάτια θύμιζαν ελάχιστα την Νεοζηλανδή ηθοποιό που υποδυόταν την τηλεοπτική «Ζήνα».
Ομοιότητα έπρεπε να υπάρχει και στην καταγωγή. Η Ζήνα, η Πριγκίπισσα του Πολέμου υποτίθεται ότι είναι αρχαία ελληνίδα και κατάγεται από την πόλη της Αμφίπολης.
Ελληνίδα υποτίθεται ότι είναι και η 20χρονη Ζήνα του Athens Diva.
Υπάρχει μια αμερικανική ρήση που λέει ότι «κάστορας είναι ένας αρουραίος με καλές δημόσιες σχέσεις». Τα δύο θηλαστικά ανήκουν στην ίδια οικογένεια, αλλά ενώ οι κάστορες περνάνε στα κόμικς σαν χαριτωμένες κωμικές φιγούρες, οι αρουραίοι δεν περνάνε πουθενά, παρά μόνο στις φάκες.
Συμπέρασμα; Το θέμα είναι να περνάς για κάστορας.

Εκτός των χαρακτηριστικών που προανέφερα, η κοπέλα έχει ωραία χείλη και σχετικά καλό για μελαχρινή δέρμα, εξαιρουμένης της περιοχής του εφηβαίου όπου το λέιζερ δείχνει απαραίτητο.
Σοβαρό μειονέκτημα για μένα ότι είναι σχεδόν άκωλη, τα βυζιά είναι πολύ μικρά και τα μουνόχειλα αισθητικά δεν είναι τα καλύτερα.
Το social time περιορίστηκε στο να φάει χρόνο, σαν το νερό, άχρωμο και άγευστο.
Στα του sex, τα φιλιά πολύ ρηχά στην αρχή, βελτιώθηκαν στην συνέχεια αλλά δεν υπήρχε ο ζήλος να σου πουλήσει αυτό που απαιτείται από ένα call girl.
Η πίπα ήταν σχετικά βαθιά με καλή περιποίηση αρχιδιών αλλά μονότονα και από ένα σημείο και μετά βαριεστημένα.
Στο fingering είναι περίπτωση Μαριαλένας, δέχεται δάχτυλο πίσω αλλά όχι μπροστά.
Το μουνάκι της είναι σχετικά στενό, αφού βοηθά κι η ηλικία, αλλά τα βογγητά της ήταν πολύ ψεύτικα.
Αληθινά ήταν όμως στο anal μια και πίσω είναι πολύ στενή, αλλά δεν άντεξε και πολύ δυνατό πήδημα και είναι ξενερωτικό να τραβιέται ή να σε σταματά συνέχεια.
Καθώς δεν κάνει ούτε cim ουτε cif, κατάφερα να χύσω τελικά όπως-όπως αφού είχε πέσει και «σύρμα» και ήταν έτοιμη να τα παρατήσει όλα και να ντυθεί.

Αυτό όμως είναι το essence του αγοραίου έρωτα με ένα call girl των 160€/1h;
Να χύσει ο πελάτης;
Ή μήπως ένα call girl πρέπει να μπορεί να σου «πουλήσει ότι την γοήτευσες» και να προσφέρει στον πελάτη στιγμές απόλαυσης;
Υπάρχουν κοπέλες που ανεξαρτήτως συνθηκών μπορούν να πουλήσουν αυτό που χρειάζεται για να μείνει ο πελάτης ευχαριστημένος.
Υπάρχουν και κοπέλες που είναι αμφίβολης απόδοσης όπως και τα αμοιβαία κεφάλαια. Οι προηγούμενες αποδόσεις δεν εξασφαλίζουν τις μελλοντικές.
Με όλο τον σεβασμό στο Athens Diva, η Ζήνα δεν ανήκει στην πρώτη κατηγορία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ζήνα(2), popov, petla και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2018
Εντυπωσιακός ο τρόπος που επέλεξες να περιγράψεις το θέμα καταγωγής. Προσκύνημα
N
nickos99
02 Ιανουαρίου, 2018
φιλε μου μαλλον δεν διαβασες την κριτικη μου και καποιων αλλων που ελεγαν οτι ειναι μουφα !!! απορω πως αλλοι γραφουν θετικα αλλα μαλλον απλα θελουν να βρεθουν στον ιδιο χωρο με μια παιδουλα , οσο για το πηδημα μαλλον δεν τους ενδιαφερει !!! με 160 μπορεις να πηδηξεις θεομουνα και να το ευχαριστηθεις , κριμα αλλα ολοι μαθαινουμε απο τα λαθη μας ( βαζω και εμενα μεσα ) παμε για αλλα !!!!
03 Ιανουαρίου, 2018
Ωραία κριτική συναγωνιστή!
Κρίμα που έφαγες φόλα αν και το έχουν γράψει και άλλοι για την συγκεκριμένη.
"Συμπέρασμα; Το θέμα είναι να περνάς για κάστορας." Στον υπόλοιπο κόσμο ισχύει, στην Ελλάδα αρκεί να δηλώσεις πως είσαι κάστορας...
03 Ιανουαρίου, 2018
Μόνο και μόνο που αυτή η κριτική άρεσε στη "malkotto_94" κατάλαβα πολλά.
Καλή χρονιά.
04 Ιανουαρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

νατανε μονο αυτος!!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5