Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Απο την δική μου οπτική η κοπελα αν και με λιγο παραπανω κιλα ειναι κοντα στις φωτογραφίες.Γι αυτο αν και σεβομαι την παρακατω κριτικη, θα ελεγα οτι ειναι λιγο υπερβολικος ο φιλος.
Τελος παντων χτυπαω και ανοιγει η πορτα, την ανοιγει και η κοπελιά εξαφανιστηκε! μπαινω μεσα, και την βλεπω ηδη ξαπλα να κοιταει τηλεοραση το καναλι με την μοδα.Μου λεει " hello, go to bath , i ll waiting you...." Για ακομη μια φορα εκανα την λακαμια και δεν εφυγα, αφου ψιλιαστικα την κατασταση. Τεσπα βγαινοντας απο το το μπανιο, την βλεπω γυμνη να μου κουναει το δακτυλο να ερθω.Εκει αναπτερωθηκαν οι ελπιδες μου...Ξεκιναει με πολλά φιλιά.παρα πολλά ομως, σε σημειο που να θελω να τραβηχτω και να μην μπορω. Απο το σημειο ομως εκεινο, ξεκινανε τα δυσκολα. κατεβαινω κάτω, μου λεει μη, εχεις γενια και ποναω. παω να βαλω δακτυλο, "ποναω", ανεβαινω πανω να φιλησω στηθος, "μη γαργαλιεμαι, εχεις γενια".Μετα μου παιρνει μια εντελως αδιαφορη πιπα, με πολυ πολυ χερι και επεμενα.τεσπα την γυρισα στα 4 οπου αντεξε μεν αλλα οχι τιποτα ιδιαιτερο. Δευτερος γυρος παλι αδιαφορη πιπα , της ειπα να το κανουμε στα ορθια και μου αρνηθηκε, 69 ακυρο, τελικα τελειωσα με την κλασικη σταση και εφυγα με λιγα νευρα, γιατι απο το ιδιο γραφειο τρωω 2ο ακυρο. Σε γενικες γραμμες θεωρω οτι η κοπελια ειναι ενα επιπεδο πανω απο το βατερλω που ειπε ο φιλος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
646
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alexx.gr, doc_lin, swta και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού