Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 28 10
Call-Girls 36230
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το μωρο εχει γινει σουπερ,αδυαντησε σε σχεση με την τελευταια φορα που ειχε ερθει και εχει βαλει και βυζια νουμερο δυο(εμενα προσωπικα δεν μου αρεσε η δουλεια που εκανε ο γιατρος).
Συναντηση στο ποιο υπεροχο ξενοδοχειο της Θεσσαλονικης με 3 γραμματα Μεγάλο χαμόγελο στην υποδοχη εμεινα με το στομα ανοιχτο Έρωτας
Σεξι εσωρουχα και μια υπεροχη αφρατη κωλαρα με περιμεναν(Φακιρη μην περασεις ουτε για πλακα)στα φιλια εχει ενα θεμα,δεν ειναι τοσο θερμα οσο αυτη αν και εχει ενα χαμογελο και μια υπεροχη οδοντοστοιχια που προκαλουν να πας κοντα τους Γλώσσα
ΠΙΠΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ!!!
Μπορει να μην κανει deepthroat σε μενα Χμμμ; αλλα εχει μεταπτυχιακο και ντοκτορα μαζι!!!
Συμμετεχει σε ολη τη σκηνη του ερωτα και δεν ειναι κανενα χαζο κοριτσακι απειρο που θα σε ρωταει ολη την ωρα τι σ'αρεσει και πως το θες Ναι!
Δυο φορες τελειωσα στο στομα της και καθοταν και γελουσε και επαιζε με τα azazelakia Προσκύνημα οχι σαν κατι αλλα χαζα που πεταγονται λες και τα χτυπησε ρευμα και ζηταν και εξτρα χρεωσεις Κεφάλι σε τοίχο!

Με λιγα λογια,ειναι ενα σκυλι του πολεμου(οπως λεει και ο φιλος μου ο Λεο)και δουλευει τα λεφτα με το παραπανω!!!

Καλη πορνοχρονια να εχουμε και με περισσοτερες και καλυτερες κοπελες στη θεσσαλονικη,κατεβαστε τιμες γιατι θα φατε τα μουτρα σας ορισμενοι..Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.218
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2017
Στην τελευταια προταση τα ειπες ολα φιλε αζαζελ...
29 Δεκεμβρίου, 2017
Μου έκανε deep με μεγάλη της χαρά Ναι!Ναι! αλλά με έφαγε αυτό το "depend of size".... Λύπη
29 Δεκεμβρίου, 2017
γεια σου ρε αζα πουτσαρα που δεν μπορεσε να σου κανει ντιπ η τανα. Καπέλο τρολλαρω να ξερεις.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3