Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συνάντηση με αυτό το μικρό διαμαντάκι την επόμενη των Χριστουγέννων σε κεντρικό ξενοδοχείο της πόλης.
Συννενόηση με το γραφείο αψογη και κοπελα εφτασε ακριβως στην ωρα της.
Καλοβαλμενη, ομορφη και αρκετα γλυκια φατσουλα. Οτι πρεπει να θυμηθεις τα φοιτιτικα σου χρονια.Ματάκι
Χαιρετουρες και ψιλη κουβεντα στην αρχη να σπασει ο παγος. Τα αγγλικα της ειναι οκ για να συνεννοηθει κανεις αλλα οχι και για προφισιενσι Γλώσσα.
Ξεντυνομαστε και αρχιζουμε με οραλ κατασταση για λιγη ωρα,eχει και κατι τρομερες χειλαρες, και αφου ο φανταρος φωναξε εγερθητι βουρ στο ψητο.Εδω να πω πως το πηγαινε σαν κομπρεσερ στην αρχη και μετα απο παρενεση δικια μου το γυρισε στο πιο αισθησιακο.
Η φατσουλα της ειναι πολυ γλυκια και σε καυλωνει να την κοιτας κατα τη διαρκεια της πραξεως. Σα να γαμας μια ωραια συμφοιτητρια, που ομως την λες και λιγο ψηλομυτα. Αλλα ως εκει.
Μικρη συμμετοχη και χρειαζεται μεγαλη καθοδηγηση, ομως ειναι προθυμη και δεν λεει οχι.
Αφου τελειωσε η πραξη μπανιαριστηκαμε και αραξαμε στο κρεβατι.
Μετα απο κανα 20λεπτο ξεκουρασης με ρωταει αν θελω 2ο γυρο. Φυγαμε της λεω εγω και μετα απο 15 λεπτα τελειωνω σε μια ψιλο ορθια σταση που καναμε.
Εν κατακλειδι αγαπητοι μου συμμαχητεσ το κοριτσακι ειναι ενα μικρο διαμαντακι που εχει ολο το ποτεντιαλ να εξελιχθει σε κατι ωραιο.Για κανα 80αρι καλη αλλα για 140 οχι. Ισως σε 2 χρονια.
Για τη συναντηση μας θα πρεπει, δυστυχως, να πω ανθρακας το διαμαντακι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
19
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, satyrus και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού