Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετώ όλους καλές καυλιάρικες γιορτές να έχουμε…
Θα προσπαθήσω να είμαι όσο πιο αντικειμενικός γίνεται αν και είναι δύσκολο…
Από που να αρχίσω και που να τελειώσω χαχαχα
Για να μην πολυλογώ, η συμπεριφορά και συνεννόηση με το γραφείο όπως πάντα άψογη.
Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της, αντίκρισα ένα Μωρό πιο όμορφο από τις φωτογραφίες, με λαμπερά ματιά και γλυκό χαμόγελο. Φοβερό σώμα, με βυζάκι να χωράει στην παλάμη μου, ακριβός όπως μ αρέσει.
Αράξαμε λίγο να τα πούμε, για μένα που μιλάω την γλώσσα η συνεννόηση ήταν άψογη γι’ αυτό εδώ δεν μπορώ να κρίνω αντικειμενικά. Μετά από λίγο βουρ για μπανάκι, εδώ πρέπει να πω ότι η κοπέλα είναι πεντακάθαρη, με τις κρεμούλες της και όλα τα σχετικά, μ άρεσε πολύ αυτό, προσέχουμε για να έχουμε ειδικά εκεί που γυρνάμε. Μετά από την περιποίηση καθαριότητας ξεκινήσαμε τον αγώνα. Ξεκίνησε με μια εξαιρετική πίπα, κρατήθηκα μην τελειώσω  . Την γυρίζω και άρχισα να γλύφω το πεντακάθαρο γλυκό μουνάκι της…. Με τα πολλά πέρασμα προφυλακτικού και βουρ να απολαύσω το μουνάκι της. Ήταν αρκετά στενή και έδινε όμορφη αίσθηση. Δεκτική σε όλα και προσπαθεί να ικανοποιήσει τον πελάτη. Συστήνεται πιο πολύ για GFE κατάσταση, έτσι την έκοψα εγώ πάντως.
Έκανα μαλακία και δεν την είχα πάρει νωρίτερα και συναντηθήκαμε τώρα πριν φύγει, πάντως θα την ξαναδώ σίγουρα αν επιστρέψει. Να της φερθείτε όμορφα ρεμάλια γιατί εκτός ότι είναι και γαμό τα άτομα, θα σας το ανταποδώσει σε διπλάσιο.
Ήταν προσωπική μου γνώμη και εμπειρία
Και επειδή το σύστημα με περιορίζει στην βαθμολογία βάζω από κάτω την δική μου.
Χρόνια πολλά και καλή πρωτοχρονιά σε όλους.Ναι!Ναι!Ναι!


Εμφάνιση (πρόσωπο) 9,5
Εμφάνιση (σώμα) 10
Γενική συμπεριφορά 10
Επικοινωνία 10
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή 10
Σχέση απόδοσης/τιμής 10

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
960
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Maniak, THV και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού