Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Alexia είναι ένα γλυκό χαμογελαστό κορίτσι με απίστευτα μάτια. Πολύ καθαρή και με απαλό δέρμα. Στήθος μικρό με λαχταριστές ρώγες.

Στα του αγώνα προσπαθεί και συμμετέχει αρκετά. Έχει διάθεση για εναλλαγές στάσεων και θέλει να σε ικανοποιήσει.
Πίπα που μπορεί να βελτιωθεί αρκετά με φιλότιμη όμως προσπάθεια για deepthroat. Δυστυχώς δεν δέχεται δάκτυλα εμπρός!

Την ζόρισα λιγάκι παραπάνω από ότι άντεχε χωρίς να το καταλάβω, μάλλον γιατί δεν μου το έδειξε ξεκάθαρα από τις αντιδράσεις της, πράγμα που δείχνει ότι είναι φιλότιμη και επαγγελματίας. Μακάρι να μην το είχα κάνει Κεφάλι σε τοίχο! γιατί έπεσε κάπως η διάθεσή της (όπως κατάλαβα) αλλά παρέμεινε ευγενική και πρόθυμη για τον δεύτερο γύρο.

Συνεπώς συστήνεται κυρίως για gfe κατάσταση γιατί είναι ευαίσθητη και θέλει προσεκτικό χειρισμό (το νού σας ρεμάλια). Είναι όμως και θέμα χημείας. Αν καταφέρεις να την ικανοποιήσεις (θέλει κόπο αλλά αξίζει) στο δείχνει απλόχερα και ανταμείβεσαι από τους αναστεναγμούς της και ένα γλυκό χαμόγελο ικανοποίησης (το ξέρω κυρίως από παλαιότερη εμπειρία μαζί της).

Έβαλα ίσως στο αν θα ξανασυναντούσα 3η φορά την κοπέλα γιατί δεν ξέρω αν θα ταιριάξει καλά η χημεία μας την δεδομένη στιγμή ή αν θα τα ξανασκατώσω. Σίγουρα όμως άξιζε η εμπειρία γιατί η Alexia είναι αυτό το τσαχπίνικο, ευδιάθετο μωρό που φαίνεται στις photo.

Aν μπορούσα να βάλω παραπάνω βαθμολογία (νέο μέλος γαρ) θα έβαζα:
Γενική συμπεριφορά: 9.5
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 9
Σχέση απόδοσης/τιμής: 9

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
241
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, blizardeye, satyrus και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού