Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 28 10
Call-Girls 36230
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καλησπερα και καλες γιορτες.
επιτελους και εγω βρηκα καποιο ραντεβου, τα χρηματα και την ορεξη να δοκιμασω την πολυ-αγαπημενη gyuzel.
περιμενα το κατι extra και το κατι διαφορετικο το οποιο σε ενα βαθμο το πηρα αλλα οχι απολυτως. Παμε πρωτα στην
εξωτερικη εμφανιση. Ηλικια σιγουρα στα 30αντα πατημενα, βυζι οχι 4 οπως λεει αλλα σιγουρα 3 καλο, κολος περιμενα κατι καλυτερο
αν και ολοι που διαβαζουν τις κριτικες μου ξερουν οτι μου αρεσουν οι μεγαλοι κολοι στην περιπτωση αυτη ναι μεν το μεγενθος ηταν καλο
αλλα τον ηθελα ελαχιστα πιο σφιχτο να εχει μια καλυτερη ισοροπια γενικα δεν την βλεπω καλα σε 2-3 χρονια αν δεν κανει κατι. προσωπο χωρις
βαψιματα (τουλαχιστον σε εμενα) οχι κατι ιδιαιτερο και επιμενω σε αυτο σιγουρα + οτι ειναι χαμογελαστη την περισσοτερη ωρα. Επισης κατι που δεν εχει
σχολιαστη ειναι οτι εχει ασυμμετρα λεπτα πλατη χερια σε σχεση με το υπολοιπο σωμα που εμενα σαν εικονα με χαλαει στα 4 βεβαια θα μου πεις την πλατη θα
βλεπουμε στα 3 η τον κωλαρα της ΚατσικογάμηςΜαλακίαΝαι!Γερο-μύστης.
παμε στον αγωνα βαριεμαι λιγο να μπω σε λεπτομεριες ετσι και αλλιως εγω ουτε κανω ουτε ζηταω κατι ιδιαιτερο στις κλασικες στασεις ειχε καλη αποδοση
το αν γουσταρε η οχι δεν το ξερω εχοντας παρει σε ενα χρονο 10-12 CT μπορω λιγο να καταλαβω οτι τα κανει και λιγο ρομποτικα.
τελος παντων καλη ειναι κατα την αποψη μου ειναι οκ για τα λεφτα της αλλα για παραπανω οχι δεν θα σου δωσει κατι τρομερο και εχτρα απλα σιγουρα θα περασεις
μια καλη ωρα και θα πιασουν τοπο τα λεφτα σου σε μια σιγουρη ευχαριστηση.


να υπογραμισω οτι λογο μερα ισως ηταν κουρασμενη ηταν πραγματικα φουλ με οτι ρολο και αν εχει αυτο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
608
Πόντοι:
881
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nobodyelsebutme, doc_lin, THV και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού