Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Alivia σε ξεσηκώνει πριν καν τη συναντήσεις. Οι φωτογραφίες της παραπέμπουν σε εξώφυλλο περιοδικού, σε κάνουν να λες αποκλείεται να είναι αληθινή. Εντάξει, ένα photoshop το περιμένεις, αρκεί να μην έχει γίνει το μαύρο άσπρο. Όσο κι αν με έτρωγε όμως η αμφιβολία δεν μπόρεσα να αντισταθώ. Πήρα τηλέφωνο κι έκλεισα ραντεβού. Όσο περίμενα αναρωτιόμουν πόσο κοντά στην πραγματικότητα θα είναι αυτό που είχα ήδη πλάσει με τη φαντασία μου και με τη βοήθεια των φωτογραφιών. Είναι σαν να έχεις κρυφοκοιτάξει κάτω από το δέντρο και να προσπαθείς να καταλάβεις τι δώρο σου πήραν Μεγάλο χαμόγελο
Ήρθε στην ώρα της, Αγγλίδα στο ραντεβού αν και ανατολικής προελεύσεως Γλώσσα Ένα ρουφηχτό φιλί για το καλώς ήρθες, μερικά τυπικά λογάκια εις την αγγλική και η παράσταση αρχίζει. Άρχισε να βγάζει τα ρούχα της αλλά τη σταμάτησα, ήθελα να φανώ κύριος και να τη γδύσω εγώ σαν να ξετύλιγα σιγά σιγά το δώρο μου. Και με κάθε ρούχο που έβγαινε αποκαλυπτόταν το πολύ ωραίο κορμί, το όμορφο στήθος αν και μικρό, το πεταχτό κωλαράκι και τα υπέροχα μακριά ξανθά μαλλιά. Γουστάρω πολύ τις γυναίκες με μακριά ξανθά μαλλιά. Εντάξει, όχι και σαν τη Ραπουνζέλ Κεφάλι σε τοίχο! αλλά καταλάβατε τι εννοώ... Μερικά χάδια, μερικά φιλιά και ξεκίνημα με ένα υπέροχο 69. Κάπου κάπου μου έδωσε και μερικές απαλές δαγκωματιές αλλά δεν με χάλασε. Στην καύλα όλα επιτρέπονται. Και η αλήθεια είναι ότι είχα φτιαχτεί αρκετά. Η κοπέλα είναι όμορφη, όχι η θεά που περιμένεις από τις φωτογραφίες αλλά σίγουρα αξίζει. Στο κυρίως πιάτο φάνηκε ορεξάτη και κινήθηκε σε δυνατούς και γρήγορους ρυθμούς. Την πήρα σε όποια στάση μου ήρθε στο μυαλό για να έχω πανοραμική άποψη του κορμιού της, αλλά η αγαπημένη μου στάση με την συγκεκριμένη ήταν το ιεραποστολικό, ήθελα να τη βλέπω όσο ήμουν μέσα της και να τη φιλάω συνέχεια. Δεν φάνηκε να δυσανασχετεί ούτε να αποφεύγει τα φιλιά μου κι αυτό ήταν καλό. Κάπου όμως στο δεύτερο γύρο φάνηκε να ανυπομονεί για το τέλος κι αυτό ήταν κακό. Anyway, ο αγώνας συνεχίστηκε κανονικά και όταν η ανυπομονησία της μεγάλωσε τη γύρισα στα τέσσερα κι έτσι η φαντασίωση ότι με γούσταρε παρέμεινε ζωντανή για λίγο ακόμη Ναι! Το τελείωμα ήρθε στο πρόσωπο, για αυτό και το +20 στην τιμή, δεν άντεξα στον πειρασμό να τελειώσω στο πρόσωπό της. Οκ, όλοι έχουμε τις αδύνατες στιγμές μας Μεγάλο χαμόγελο
Ολοκληρώνοντας, είναι μία κοπέλα που θα περάσεις καλά μαζί της και με μερικές βελτιώσεις θα ήταν πραγματικά σούπερ. Χρόνια πολλά και καλές γιορτές σε όλα τα μέλη Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IanAlderson, koumanidas, panagos7 και 56 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού