Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γύρισα σπίτι αργά, κουρασμένος και είπα, δεν γαμιέται να χαλαρώσω λίγο... Είχα πιει και λίγο ουισκάκι, είδα τα tatoo της και έστειλα άμεσος, χωρίς πολύ σκέψη και ψάξιμο - μήνυμα στο γραφείο. Μπήκα στο ντουζάκι, ξανά ήπια λίγο ουίσκι ακόμα, άναψα τζάκι και πέρασε χρόνος γρήγορα, μιάμιση ώρα περίπου.

Το κορίτσι, πολύ ψηλή, 1.78 - 1.80 περίπου, γαλανά μεγάλα όμορφα sexy ματιά (εάν και φωτογραφίες είναι ρετουσαρισμένες λίγο, δεν είναι άσχετες). Δυσκολεύεται λίγο με αγγλικά, αλλά συνεννοήσιμη. Καθίσαμε ήπιαμε λίγο ουίσκι, ανταλλάξαμε δυο κουβέντες για να λιώσει ο πάγος. Προτίμησε ουίσκι με χυμό Χαμόγελο. Μετά από 10 λεπτά περίπου μπήκε για ντους, βγαίνοντας από ντους στο σαλόνι με πετσετούλα επάνω της, την άρπαξα και ξεκινήσαμε ωραία και βαθιά φιλιά. Όπως στεκόμασταν κατέβηκε κάτω και μου έκανε τρομερή πίπα, κάποια στιγμή ζαλίστηκα από την ηδονή. Καύλωσα πολύ, είχα γίνει τούμπανο και κάποια στιγμή την σηκώνω, βάζω στο τραπέζι ανάσκελα (γουστάρω σεξ στο τραπέζι του σαλονιού μου), τα πόδια της στους ώμους μου και δυνατό σφυροκόπημα, με καλή συμμετοχή και φαινόταν να απολάμβανε και αυτή. Εκεί που ένιωθα ότι θα χύσω, σταμάτησα, πέταξα σκουφάκι, την γύρισα όπως ήταν ανάσκελα προς εμένα, με το κεφάλι της να πέφτει κάτω από τραπέζι και της χώνω βαθιά στο λαιμό το καυλί μου. Ε δεν άντεξα και πολύ και ήρθε και τέλος.

Είχα κουραστεί και δεν ήθελα δεύτερη φορά, κάτσαμε, με ουίσκι κουβεντιάσαμε αρκετά, όσο είχε χρόνος απομείνει.

Ήταν πολύ καλή εμπειρία και άξιζε τα λεφτά της, σίγουρα θα την ξανά καλέσω!!

Εάν είσαι τρελός, είναι και αυτή 10 φορές τρελή από σένα - με καλή έννοια!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
39
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, AnargyrosGL, ΜrKavlopoulos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού