Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μιας και ξανάήρθε η Alexia να πω μερικές αλήθειες...

Να ξεκινήσω διευκρινίζοντας ότι δεν ξέρω τι γαμάτε οι υπόλοιποι, οπότε θα περιοριστώ στην κριτική της εμπειρίας που είχα εγω με την κοπέλα.

Καταρχάς δε νοείται για μένα κοπέλα που να κάνει αυτή τη δουλειά και να έχει απεριποίητα νύχια, χέρια και πόδια.

Άλλα ας πάμε στην περιγραφή...

Η συνεννόηση με το γραφείο εύκολη και ικανοποιητική, όλα κουλ, όπως έχουν γράψει κι οι περισσότεροι. Έχω την αίσθηση όμως ότι απλά φέρνουν κοριτσάκια για αρπαχτές τις πιο πολλές φορές με εξαιρετικά επεξεργασμένες φωτογραφίες.

Είχα διαβάσει τις κριτικές των συμπαικτών για την Alexia οπότε η επιλογή έγινε εύκολα.

Πηγαίνω στο ξενοδοχείο (τους..1ο λάθος) για incall.
Δωμάτιο ελεεινό, κυριολεκτική τρύπα, με απαράδεκτα facilities (για να κάνεις μπάνιο κρέμεσαι από τους τοίχους λέμε).

Την πόρτα μου άνοιξε ένα άβγαλτο κι απεριποίητο Ρωσάκι, που στο δρόμο θα το κοιτούσα μόνο εάν είχε βάλει τρελό μίνι και περπατούσε με στυλ, μιας και το σώμα της είναι ψηλό και σε καλή κατάσταση (μην περιμένετε να είναι και γυμνασμένη βέβαια..οι πιο πολλές κοπέλες απο αυτές δε φροντίζουν το σώμα τους..κι είναι λογικό αλλά δεν θα το αναλυσω εδώ).

Επικοινωνία = μέτρια αγγλικά, μαλλον καλύτερα απο το μέσο όρο.

Στις υπηρεσίες, μετά το πέρασμα του πουλιού μου με ρώσικη χλωρεξιδίνη (το θεωρεί απαραίτητο για την ελέυθερη πίπα..κι αφου δεν τσούζει οκ..) μια καλή σχετικά, αλλά με τίποτα βαθιά ή τεχνικά ικανοποιητική πίπα. Ουτε deepthroat εννοείται, ούτε ιδιαίτερη καύλα, ένα μέτριο πράγμα.
Σεξ πάλι μέτριο, αρκετά μηχανικό, έχω περάσει πολύ πολύ καλύτερα στη Φυλής με αντίστοιχα κοριτσάκια τόσα χρόνια, ή στα studio που τουλαχιστον είναι και καθαρά, ενίοτε δε δίνοντας και πολύ λιγότερα από 150 ευρώ (που στην προκειμένη περιλάμβαναν και μια εκπσπερμάτιση στο στόμα, που η μικρή έτρεξε να φτύσει στην τουαλέτα).

Δεν θα τα ξανάδινα με τίποτα..οπότε λέω να κινηθώ είτε προς city tours μεριά, είτε να πάω πίσω στο 20αρικο που τουλάχιστον δεν το κλαις.
Το σίγουρο είναι πως θα ξαναεμπιστευτώ κοπέλες με πάνω απο 5-10 κριτικές next time. Αυτά από εμέ..Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
monogamous
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
751
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dinos34, τιεγινερεπαιδια, totos3 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού