Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από πάρα πολύ καιρό είπα να συναντήσω ξανά την Μάρτα σε γνωστό ξενοδοχείο της παραλιακής εύκολη συνεννόηση και ακριβώς στην ώρα της αν και δεν με θυμόταν στην αρχή μετά από λίγη κουβεντούλα με θυμήθηκε. Ξεντήθηκε και εγώ χάζευα το υπέροχο κορμί της και το τέλειο στήθος της. Πήγε για ντουζάκι και με το που βγήκε με τρέλανε στην πίπα τον έπαιρνε όλον μέσα στο στόμα της πέρασμα σκούφου και την έβαλα από πάνω για να μπορώ να παίζω με τις βυζάρες της αντέχει σε γρήγορους ρυθμούς όπου δεν άργησα να τελειώσω. Ντουζάκι και λίγη κουβεντούλα και μετά δεύτερος γύρος ακόμα ποιο δυνατός αυτή τη φορά την έβαλα στα 4 για αρκετή ώρα μετά έβγαλα το σκουφάκι και συνέχισε το κλαρίνο μέχρι που έχυσα. Ελπίζω να βοήθησα με την κριτική μου. Καλές γιορτές σε όλους σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
129
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixalis mixoy, TRR, chris1955 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2017
ένα ευχαριστο φαινομενο τα τελευταια χρονια είναι το ότι οι κοπελες είναι αειθαλης,κρατιουνται πολλα χρονια στην δουλεια.Η μαρτα είναι μια από αυτές,εγω σαν ωριμολατρης γκιλφολατρης χαιρομαι πολύ για αυτό ,είναι το μονο καλο φαινομενο που εχει συμβει τα τελευταια χρονια στην πιατσα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1