Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 236 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Αννουλα βρεθήκαμε δυο φορές και πέρασα πραγματικά υπέροχα μαζί της .
Η Αννα είναι ένα νέο κορίτσι αρκετά λεπτό με ωραίο στήθος και με ωραίο προσωπάκι και πάντα χαμογελαστή και με μεγάλη όρεξη για αυτό που κάνει. Βρεθήκαμε σε ξενοδοχείο στο κέντρο την ημέρα μάλιστα που της έκλεψαν το κινητό και ήταν λίγο αγχωμένη. Μπαίνει στο δωμάτιο και βλέπω μια λεπτή με ωραίο προσωπάκι κοπέλα με απλό ντύσιμο αν την έβλεπες στον δρόμο ούτε που θα σου περνούσε από το μυαλό ότι κάνει αυτό το επάγγελμα ,μου εξήγησε για το κινητό και μετά τις συστάσεις μου πρότεινε να πάμε μαζί να κάνουμε μπάνιο και ξεκίνησε ο πρώτος γύρος με μια πίπα όνειρο μου περιποιήθηκε όχι μόνο τον πούτσο μου αλλά και όλη την περιοχή και εγώ από την πλευρά μου να χαϊδεύω τα βυζιά της δεν άντεξα πολύ ώρα και κατέθεσα μέσα στο στοματάκι της.
Έπειτα καθίσαμε στο κρεβάτι και μιλάγαμε διάφορα όπου σε λίγο μου τον παίρνει πάλι στο στόμα της και αρχίζει μια ωραία πίπα τέτοιο πάθος με την πίπα δεν έχω ξαναδεί και φαίνεται ότι της αρέσει πολύ ,μετά έρχεται από πάνω μου όπου μετά από λίγο τελείωσα για δεύτερη φορά .Πήγε στο μπάνιο να φρεσκαριστεί , πήρε το δωράκι της και η συνάντηση έλαβε τέλος. Η εντύπωση που μου άφησε η Αννουλα είναι ότι τις αρέσει πολύ αυτό που κάνει και προσπαθεί να κάνει ότι περνάει από το χέρι της για να περάσεις καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
joe mak
Μέλος
Εγγραφή:
9 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Giannis5gr, THV, demon14 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2017
τελικα εγινε εργαλειο!! γουσταρει να τα περνει ολα στο στομα..δεν σαφηνει με τιποτα...ευγε συναγωνιστα!
14 Δεκεμβρίου, 2017
Χαιρομε μωρο μου που περασες ομορφα ΈρωταςΈρωταςκαλες γιορτες....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2