Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 25 10
Call-Girls 33394
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρέπει να την έχω συναντήσει 5-6 φορές σε incalls και outcalls από τότε που πρωτοξεκίνησε. Έχει αρκετές κριτικές από άλλους παίκτες αλλά όχι πρόσφατες, οπότε είπα να κάνω ένα follow up. Εμφανισιακά εξακολουθεί να είναι τρελό καυλάκι. Σε ότι αφορά όμως την επικοινωνία και τα Αγγλικά της, μια από τα ίδια. Ύστερα από τόσα χρόνια που μας επισκέπτεται εμάς και τους γείτονες Ιταλούς δεν έχει κάνει καμία μα καμία προσπάθεια να μάθει ούτε 5 βασικά πράγματα. Αυτός είναι και ο λόγος που σε επικοινωνία και γενική συμπεριφορά την χαμήλωσα αρκετά.

Εξακολουθεί να διατηρεί καλές υπηρεσίες. Υποδοχή σέξυ με όμορφα εσώρουχα, καθαρή και αρωματισμένη, χωρίς πολύ makeup, καλή βαθιά και με σάλιο πίπα, πολύ καλή συμμετοχή σε όσες στάσεις δοκιμάσαμε και κατάποση στο στόμα όπου ζήτησε έξτρα αλλά δεν της έκανα τη χάρη. Στη συμμετοχή εξακολουθεί να το ευχαριστιέται αν και μου έδωσε την εντύπωση ότι έχει αρχίσει να το κάνει λίγο αγγαρεία και ότι το μυαλό της είναι ήδη στην Ιταλία όπου εισπράττει 200άρες όπως μου για 1 ώρα και βγάζει καλύτερα φράγκα από εδώ με λιγότερο κόπο.

Προσωπικά δεν ξέρω αν θα την ξανάβλεπα καθώς την έχω ήδη δει αρκετές φορές. Ίσως αν έκανε κανένα εξάμηνο να ξαναέρθει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
busterd
Τιμημένος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
6.540
Πόντοι:
10.617
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, chris1955, Anderssen_ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού