Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο τιτλος της κριτικής μου δεν εχει να κανει με την κοπέλα, αλλα με την πρακτικη του πρακτορειου με το photo shop. Κατα την γνωμη μου αδικουν τοσο εμας που πληρώνουμε, όσο και τις κοπέλες, που πολλες φορες δεχονται την αρνητικη κριτικη των πελατων οταν η θεωρια δεν συναντα την πραγματικοτητα. Ειναι πρακτικη η οποια πρεπει να σταματησει.

Τωρα όσο αναφορα την κοπελα. Περασα καλα. Καμια σχεση βεβαια οι φωτο, αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ειναι ασχημη, Μπαμπατσικη, μεγαλουτσικο στηθος αλλα και καλοδουλεμενος κωλος. δακτυλο εβαλα αλλα δεν πηρα λογω του ακριβου κοστους. Φιλά σαν διαολος με βαθος και με καταπληκτικη χρηση στην γλωσσα. Πιπα καταπληκτικη, στησιματα απιθανα. Περασα πολύ καλα, αλλα μου εμεινε η πικρη γευση της μη εκπληρωση των προσδοκιων μου. Κριμα γιατι η κοπελα ειναι καλη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
29 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
148
Likes:
6.854
Πόντοι:
27.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 TOMCRUISE, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, ThE και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Νοεμβρίου, 2017
Φιλε αν περασες καλα τουλαχιστον δεν κλαις το 160αρι. Εγω ειχα πληρωσει αυτα τα λεφτα και ειχα χαλια υπηρεσιες

Επισης οταν γραφει 65 κιλα βαρος συνηθως εννοει 70+ οποτε δε μου φαινεται περιεργο το οτι ηταν μπαμπασικο.

Τελος ευχαριστουμε για την ενημερωση. Την ειχα και εγω στα υποψη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1