Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ωραίο πιπινάκι με πρόσωπο που τα "σπάει" Έρωτας και κορμάκι μοντελέ.

Στις πρώτες αναγνωριστικές κουβέντες μου έδωσε την εικόνα ότι είναι κουρασμένη,παρ' όλο που η συνάντηση ήταν νωρίς αλλά τελικά βαριόταν.

Της έκανα 2 αστειάκια και την έριξα ένα γλύψιμο με διπλό τελείωμα που την μεταμόρφωσε - μην φανταστείτε τίποτα τρελό αλλά έβγαλε όρεξη το κορίτσι.
Μετά την προέτρεψα να μου ανταποδώσει με μία καλή πεολειχία που ξεκίνησε με βαθμό 3 και έφτασε το 7 μα άριστα το 10. Την έπαιζα και εγώ όλη την διάρκεια στο περίνεο, στα περίχωρα με ελαφρύ βύθισμα στο κωλαράκι που άρχισε να το ανέχεται και αυτό σταδιακά. Η συνέχεια ήταν 69, reverse cow και στα 4 ή καλύτερα στα τρία αφού το ένα πόδι ήταν ψηλά και έπαιζα με το νινάκι της.

Τελείωμα μέσα της με υποψία 3ου οργασμού της γιατί οι συσπάσεις και οι φωνούλες της με δαιμόνισαν τόσο που άρχισα να μπαινοβγαίνω έντονα ώστε να φτάσω και εγώ στο αποκορύφωμα.

Ντουζάκι και μετά κουβέντα για τον απολογισμό της εμπειρίας όπου μέχρι το τέλος του χρόνου της συνάντησης ασχολήθηκε με την μετεκπαίδευση πίπας, χωρίς να καταφέρω να τελειώσω.

Δεν φιλάει με γλώσσα αλλά στο τέλος της πήρα 2-3 καλά φιλιά. Καθαρή, μυρωδάτη και λόγω του μεγέθους της την μανουβράρεις όπως γουστάρεις.
Της λείπει η εμπειρία

Πάμε παρακάτω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 05, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
NikitasI
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.250
Πόντοι:
5.676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ΜrKavlopoulos, mallias20 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού