Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Μαριλού πριν 10 μέρες περίπου

Δεν θα γράψω πάρα πολλά μιας και έχει τόσες κριτικές και δεν έχω να προσθέσω πολλά παραπάνω. Θα περιοριστώ σε αυτά που μου έκαναν εντύπωση

Έκπληξη 1: η Μαριλού από κοντά είναι προσηνής και σχετικά προσγειωμένη, φοβόμουν ότι θα ήταν «καβαλημένη». Πολύ επικοινωνιακή, χαμογελαστή και με χιούμορ. Αυτός ήταν και ο βασικός λόγος που μετά τα πρώτα αναγνωριστκά 10 λεπτά τη ρώτησα για να συνεννοηθεί με το γραφείο αν μπορεί να κάτσει για 2 ώρες

Έκπληξη 2: φιλάει με γλώσσα υπέροχα, όποτε χρειάζεται πιο αισθησιακά, όποτε χριεάζεται πιο παθιασμένα, όποτε χρειάζεται πιο πρόστυχα – καιρό είχα να απολαύσω τόσο ωραία φιλιά με κοπέλα του χώρου (μετά το σταμάτημα από το χώρο κάποιας σταθερής που συναντούσα)

Έκπληξη 3: το στήθος της φανταστικό, δεν είμαι fan του τόσο μεγάλου στήθους και είχα ενδοιασμούς γιατί φοβόμουν ότι θα είναι σκληρό. Όμως είναι πάρα πολύ καλό και στη αφή και στην όψη και στο πιπίλισμα ...

Γενικά η συνάντηση κινήθηκε σε GFE ρυθμούς, και η Μαριλού διάβασε τι μου αρέσει και το πραγματοποίησε με δικιά της πρωτοβουλία – εδώ φαίνεται η σχετική εμπειρία της

Εν κατακλείδι έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος και θέλω να επαναλάβω συνάντηση μαζί της

ΥΓ1: στο σώμα βάζω 7 γιατί ήταν λίγο πιο κοντούλα από ότι ανέμενα – αυτό βέβαια δεν το καθορίζουμε εμείς αλλά η φύση. Κατά τα λοιπά πολύ καλίγραμμο και πολύ θηλυκό, σφιχτό χωρίς να είναι υπερβολικά μυώδες

ΥΓ2: Κώλο δεν πήρα δεν τρελαίνομαι σε γενικές γραμμές

ΥΓ3: το γραφείο άμεσο και γρήγορο στις απαντήσεις – πρώτη φορά πελάτης τους και δεν ήξερα τη συμπεριφορά τους

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
390€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
gismo1972
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.418
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anallover21, TurboLover, MindBlown και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Νοεμβρίου, 2017
Exaristo moro mou gia tin kritiki sou!!!Έρωτας
MM
Marilou Morales
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1