Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα

Ειχα διάθεση να πηδηξω το μικρο και εκλεισα αμεσα πριν λίγες μερες.
Ομορφο το μικρο σαν την κορη μου , ηρθε με 20 λεπτα καθυστερηση αλλα οκ συμβαινει αυτο
Εκανε ντουσακι και ηρθε στο κρεββατι , φιλι της πλάκας χωρις γλωσσα ισα που την εβγαζε , προσπαθησα πολυ αλλα δεν ηθελε ηττα πρωτη , παω να γλυψω το μουνακι της που ειναι πληθωρικο και μετα απο 2 λεπτα τι μου λέει ......μου ερεθισες την ουρηθρα μου και μου απαγορευσε να συνεχισω , ηττα δευτερη , της λέω οκ προχωραμε και ζητησα να με πιπωσει , ξεκινησε διστακτικα αλλα μιλάμε για αεροπιπα και οταν την πιεζα για να νοιωσω κατι βρε αδελφε εκανε οπισθεν και συνεχισε την αεροπιπα ,ηττα τριτη ,οποτε της λεω να μου βαλει την καποτα και τι μου λεει , βαλτη μονο σου και μου την δινει στο χερι , προφυλακτικο πολυ σκληρο που μετα βιας μπορεσα να την βαλω , ηταν τοσο σφιχτη που δεν σηκωνοταν με τιποτε μετα απο ολα αυτα !!!@@@@!!!!!@@@@@ και της ζητησα να την παρει παλι στο στομα για να χυσω , και παλι αεροπιπα οποτε ξεκινησα να την παιζω ακουμποντας στην γλωσσα της , λιγο πριν τελειωσω της λεω θελω να χυσω στο στομα σου , αμεσως μου λεει ....20ευρω και απανταω θετικα .. και αρχιζω να τελειωνω αλλα μολις ειδε τα υγρα μου εσκυψε και ολα σχεδον πεσανε στο κρεββατι ΗΤΤΑ για μια ακομα φορα
Απαραδεκτη για 130 + 20 + ξενοδοχειο οταν αλλες κοπελλες με πολυ λιγοτερα προσφερουν ποιοτητα στο σερβις τους
Με αυτα που κανει θα κανει την αρπαχτη της θα ξεγελασει μερικους αλλα δεν θα παει μακρυα το μικρο.
Δεν μου αρεσει η κοροιδια και για αυτο βαζω αυτη την κριτικη και οποιος θελει ας την προσεξει
Να περνατε καλα και καλα γαμησια

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
fotia13
Μέλος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
87
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, chicharito, Hell Boy 29 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Νοεμβρίου, 2017
Τυπε θα σωσεις πολυ κοσμο να εισαι καλα εξαλου και αυτα μες στο προγραμμα ειναι τα εχουμε βιωσει αρκετες φορες μπραβο γαι την ενημερωση Καπέλο
09 Νοεμβρίου, 2017
Kαλα ρε τυπε ετσι οπως τα περιγραφεις απο την αρχη φανηκε το πραμα οτι δε θα παει καλα και οχι μονο δεν την εστειλες πακετο την εσκασες και ενα 150αρι τη πινετε και δε μας δινετε καποιοι μετα λεμε γιατι ειναι τοσο για το πουτσο οι πουτανες θελουν πολλη χρημα χωρις να προσφερουν υπηρεσιες ε πως να μην ειναι αφου βρισκουν και τα κανουν αξιος της μοιρας σου ησουν
09 Νοεμβρίου, 2017
Να σαι καλά κι εσύ και ο προηγούμενος. Είχα ψηθεί για το μικρό αλλά μου γλύτωσες τα Ευρουλάκια για να πάνε σε κάτι πιό αξιόλογο
09 Νοεμβρίου, 2017
Nα σαι καλα τυπε την ειχα κλησει για ραντεβου κ με το ππου το διαβασα εριξα ΑΚΥΡΟ ΚαπέλοΠροσκύνημα
10 Νοεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε μου ισως να εχεις δικιο και εσκασα σαν μαλακας 150 ευρωπουλα αλλα καμμια φορα για το απωθημενο σου κανεις και μαλακιες , το ηθελα το μικρο πολυ και εκανα υπομονη στην αρχη αλλα ελεγα στον εαυτο μου οτι οι 2-3 κριτικες που την υμνουσαν με εκαναν να επιμεινω μπας και φταιω εγω ... επρεπε να την στειλω στον διαολο Money MouthMoney MouthMoney Mouth
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5