Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 280950
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφού πλέον γαμαμε σπανια καλά, και ακόμα σπανιότερα γραφουμε για αυτό, είπα γραφοντας να μενει και κατι ως χρήσιμη πληροφορία στο φιλογάμωνες αναγνώστες που θα μπορούν να την χρησιμοποιήσουν και εκτός μπουρδελοφορουμ όταν τους χρειαστεί...

Το ηφαίστειο λοιπόν "Μαούνα Κέα" στην Χαβάη είναι πολύ μεγαλύτερο σε ύψος από το θρυλικό Εβερεστ ωστόσο επειδή ένα μεγάλο μέρος του βρίσκεται κάτω από την επιφάνεια της θάλασσας αδικείται με τους συμβατικούςό τρόπους μέτρησης!

Εδω λοιπόν έρχεται η παρομοίωση με την χυμώδη Ναγιόμι που ενώ είναι κορμί που εξυπηρετεί υψηλές απαιτήσεις και σίγουρα είναι στο τοπ 10 των cg της Αθηνας, λογω ιδιοσυγκρασίας και ευθυτητας χαρακτηρα αδικείται καταφορα εναντι άλλων υποδεέστερων κορασιδων του χωρου...

Αξιζει λοιπόν μιας κριτικης μετά απο 6-7 σχεδον χρονια γνωριμίας ωστε να να διαχωρισουμε την ηρα απο το σταρι...
Παίρνοντας ως αφετηρια το κοινώς αποδεκτό ζητούμενο σε μια συνευρεση με cg που είναι η πρωτη "καλησπερα", η Ναγιομι κερδίζει απο τα αποδυτηρια αφού το αφοπληστικό της χαμογελο στην πόρτα χαλαρώνει τα ήθη και προδιαθέτει για συναντηση με το κορίτσι της διπλανης πόρτας που εμφανισιακα όμως ομοιάζει σε τσόντα των brazzers...

Μετά την επίσκεψη στο μπανιο η Ναγιο εμφανίστηκε με λευκο γαμοκούστουμο με πλήρη εξοπλισμο,ζαρτιερες, μπανελες,βυζουτιέρες και ψηλοτακουνα, το μαλλι να ανεμίζει με φρατζα 80's και βαρυ μακιγιάζ όπως αρμόζει στις τσόντες που σεβονται τον εαυτό τους!
Ηρθε διπλα μου και αργα με τα σαρκώση χειλη της πιπίλισε την γλώσσα μου ενω με το χερι της αναζητησε τον ηδη ορθιο και ετοιμο για επίθεση nitro...
Αφού πέρασε πινελο με την γλώσσα της την παλάμη της ξεκίνησε τις μαλάξεις ώσπού σκύβοντας προσπάθησε να τον εξαφανισει στο στόμα της...
Κατα διαστήματα ανασηκωνόταν αφήνοντας το σάλιο της να πεσει επάνω στην βαλανο ενω τα δαχτυλά μου δαχτυλοσκοπούσαν ηδη και τις δυο τρυπες της...
Κι άλλο μου εγνεφε πιο βαθια και τα δυο δαχτυλα μουγκρίζοντας με το nitro στο στόμα...
Με μια κινηση πέρασε το πόδι της πάνω απο το δικό μου και καθισε προσφέροντάς μου 450γρ υγρής σιλικόνης στο στόμα μου που δεν χόρταινα να γλυφω αφού η υφή πια με τα χρόνια έχει γινει φυσική...

Σηκώθηκα από τον καναπέ έχοντας την ακόμα πάνω μου και την ξαπλωσα ιεραποστολικά με το κορμί μου όρθιο μπροστά της ώστε να την αφήνω να κοιτάζει τον εαυτό της στο ταβάνι και να τρίβει την κλειτορίδα της ενώ παρακολουθούσε το μικρό nitro να μπαινοβγένει στο ροζ αιδοίο...
Ζητούσε κι άλλο πιο δυνατα και μετα βιας προσπαθωντας να κρατηθώ την γυρισα στο πλάι αφήνοντας την να κοιταζει τον απένατι καθρεπτη στον τοίχο ενω εγω τον έβαζα αργα αργά στη πισω οπή ενω ταυτόχρονα με το ενα χέρι ζούλαγα την ζουμερη βυζάρα και με το άλλο έσπρωχνα βαθιά δυο δάχτυλα στην μπροστινη της τρυπα...
Η γκόμενα σε εκσταση φώναζε πιο δυνατα χτυπα να σε θυμαμαι όταν θα μαλακίζομαι μετα μονη μου στο σπίτι...

Το τελος ηρθε βαθια μεσα της και εκεινη με το χαμογελο στο στόμα πάντα και αναμαλλιασμένη τον εβγαλε και μου τον σκούπισε με το στόμα...

Μια τετοια λοιπόν σπάνιας καύλας συνεύρεση ειπα να μοιραστω μαζί σας σημερα μερα πουναι ...

Ζητω το Εθνος !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.815
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GIORGIO222, Ntaffy, tonos17 και 48 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2017
100 με το πρωκτικο?
28 Οκτωβρίου, 2017
Ζήτω!!!
Εξαιρετικός, όπως πάλαι ποτέ.
29 Οκτωβρίου, 2017
...του Ελληνοαλβανικου μετώπου;Money Mouth
29 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΟΧΙ ... μακεδονομαχος
29 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Ναγιομι ειναι all inclusive αδερφε. Μονο βραχιολακι δεν σου βαζει
29 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστω ποιητα μου . Τα σεβη μου
30 Οκτωβρίου, 2017
Παιδιά μια διευκρίνιση.. Τελικά 100 με πρωκτικό μέσα?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7