Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν εξαιρέσεις το ότι για ακόμα μια φορα οι φωτογραφίες δεν αναπαραστούν την πραγματικότητα το οποιο πλέον είναι αδιαμφισβήτητο γεγονός...γενικά έχει τα κλασικά ουκρανικά χαρακτηριστικά και σε καμια περίπτωση το υπερομουνο της φωτογραφίας.

Η κοπέλα έχει διαφορετικό σωματότυπο από αυτό των φωτογραφιών. Ειναι ψηλή...με σώμα πέτρα θα την χαρακτηριζες busty! Φατσα οχι οπως οι φωτογραφιες αλλα ποιο Β. (θα συμφωνησω με Escobar απο Σαλλονικα Καπέλο)

Καθαριότητα σε σπαστικό βαθμό...10 λεπτά μέσα στο ντούς νόμιζα ότι αυνανιζόταν μονη της! τελειώνοντας μου ζήτησε να πάω στο μπάνιο να μου πλύνει το πέος με αντισηπτικό σαπούνι...εμενα αυτό δεν με χάλασε από άποψη καθαηριοτητας...ο τρόπος δε με τον οποιο το έκανε με καύλωσε σε σημείο να θέλω να χύσω στο νεροχύτη...

Πίπα παρότι χρησιμοποιώ πάντα προφυλαχτικό το δούλεψε κλαρίνο!

Λίγο με τις ρόγες της δεν θέλει πολλά γιατί πονάει...

Το όλο έργο παίζεται μόλις καβαλήσει πάνω και αρχίσει να γαμιέται!!! Εκεί το ζει το όνειρο κανονικότατα!!!! Είχα τελειώσει και εκείνη συνέχιζε να γαμιέται με δύναμη!!! Εκεί της δίνω ένα ωραιότατο 10!!!

Γενικά είναι συμπαθέστατη και αν το χειριστείς έξυπνα θα περάσεις καλά...όμως και πάλι εκεί που κολλάω είναι ότι δεν παίρνεις το μωράκι των φωτογραφιών...και εκεί κάπου φεύγεις με μια πικρα....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
777
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IvanTheGreat, Bartender 74, koge και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού