Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλέπω τις φωτο και σκέφτομαι πόση φωτοσοπιά θα έχει πέσει....

Έτσι όπως ήταν στημένο στα τακούνια όμως μ έβαλε στον πειρασμό να πάρω το ρίσκο.

Ανοίγει την πόρτα και παραλίγο να την πάθω σαν τον τύπο από το American pie 1 - κόλαση!

Τηρήθηκε το dress code που ζήτησα (πράγμα σπάνιο).

Σώμα: 1,70+, πάνω στα τακούνια έδειγνε αγλματένιο (κι όταν τα βγαλε επίσης!). Λεπτά μακριά σφιχτά πόδια, μοντελέ αλλά όχι κοκκαλιάρικα, 1,5+ βυζί αλλά ανάλογο με το σώμα σε εξαιρετικό σχήμα και

ύψος, επίπεδη κοιλιά, κώλος στητός σφιχτός (λίγο πιο τουρλωτός να ήταν θα μουν ακόμα εκεί) και ένα ανεπαίσθητο ξανθό χνούδι στη μέση (απεχθάνομαι γενικά το χνούδι, το ελάχιστο αυτό ξανθό με

πυρκαύλωσε).

Πρόσωπο: έντονη ακμή (κοίταζα στο σώμα και τα μάτια και τη διαπίστωσα όταν έφευγα), ματάρες πράσινες τύπου... χάσκει, γλυκό πρόσωπο ενώ από τις φώτο φοβόμουν πως θα ήταν σκυλί του πολέμου. Γενικά ό,τι βλέπετε με ρετουσάρισμα στην ακμή.

Συμπεριφορά: χαμογελαστή, με χιούμορ, καλά σχετικά αγγλικά (για το αντικείμενο της συνάντησης εξαιρετικά), ευδιάθετη, να ακολουθεί ό,τι ζητάς και με εμφανή διάθεση να σε ευχαριστήσει.

Φιλιά: βαθιά να σε πνίγουν(θύμισε λίγο Vlada), λίγο άγαρμπα όμως.

Στησίματα: αρκετά καλά ιδίως στα 4

Τώρα τα μείον:

0 πρωτοβουλίες : την κάνεις ότι θέλεις αλλά αν την αφήσεις θα σε κοιτάει αμήχανα με τις ματάρες της χαμογελώντας
0 πουτανιά: ενώ έχει την 1η ύλη να σου φάει όλα τα λεφτά δεν έχει πουτανιά - ήμουν μέσα της, έσπρωχνα με τράβαγε και στο ξεκάρφωτο ρώταγε τι δουλειά κάνω και πότε θα έχει πάλι λιακάδα...
Πίπα: μηχανική, μονότονη - τον παίρνει στο στόμα, σφίγγει τα χείλη και πηγαίνει το κεφάλι πάνω κάτω με την ίδια κίνηση - καμία αλλαγή για 10 λεπτά που την είχα μπουκωμένη.
Δεν κάνει cim, όταν είπα για cif ζορίστηκε (μα γιατί;;; το σπέρμα κάνει καλό στην ακμή) και μου είπε πως προτιμάσει στο σώμα. Τώρα γιατί στο σάιτ έχουν και έξτρα αυτές της υπηρεσίες δεν ξέρω...

Γενικά ένα ωραίο μουνί, καλή διάθεση και πρόθεση να σε ευχαριστήσει αλλά ... λίγη πουτανιά ρε γαμώτο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.269
Πόντοι:
5.190
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ark153, Andy Dufresne, Aragorn135 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2017
Vlada και ξερό ψωμί.
Την πήρα 2 δίωρα στην πρώτη τουρνέ.
Τι μου θύμισες ...

Money Mouth
A
Alekos666
03 Οκτωβρίου, 2017
μουνακι περιποιημενο, καθαρο ?
δαχτυλοσκοπησεις δεχεται ?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2