Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όταν είδα τις φωτογραφίες τις μικρής λίγο σαλάκι έτρεξε Γλώσσα και η γλώσσα έφτασε στο πάτωμα. Έκλεισα άμεσα ραντεβού και περίμενα στωικά να έρθει η ώρα να χαρώ το πιπινάκι. Πήγα από νωρίς στον Πρίαμο, έκανα το μασαζάκι μου και λίγο μετά ήρθε το μωράκι. Φορούσε ακριβώς ότι είχα ζητήσει. Την φουστίτσα και το τοπάκι της φωτογραφίας, με στριγκάκι από μέσα και μαύρο καλσόν. Από πρόσωπο το μικρό γαμάει. Έχει λάγνα μπλέ ματάκια που χαίρεσαι να τα κοιτάς όταν την έχεις να σου γλύφει τον πούτσο. Σωματάκι για τους λάτρεις του petit, μικρό στητό βυζάκι, πεταχτό μικρό κωλαράκι που προσφέρεται για γούστα. 19 χρονών κύριοι, του γάλακτος κοινώς... Πρωτάρα στη δουλειά και φαίνεται. Σίγουρα γουστάρει πούτσο, ερασιτεχνικά έχει γράψει χιλιόμετρα, ερεθίζεται πολύ εύκολα αν της φερθείς με ευγένεια και την προσέξεις. Φιλάει πολύ γλυκά, έχει λίγο τρακ και φάινεται γιατί η καρδιά της χτυπάει σαν τρελή όταν την χαιδεύεις και την φιλάς. ΄Και για να είμαι ειλικρινής είναι από τις λίγες κοπέλες που δεν μπορούσα να σταματήσω να τη φιλάω.Κάτσαμε στην άκρη του κρεβατιού και τη φιλούσα με θέα τον απέναντι καθρέφτη παίζοντας ταυτόχρονα με την κλειτορίδα της... Το μωράκι έγινε μούσκεμα... Πάνω στο μπαλαμούτι λοιπόν, μόνη της με μένα στην άκρη του κρεβατιού, έκατσε στα γόνατα και τον πήρε στο στόμα της. Πολυ φιλότιμο το μωράκι, ωραία γλωσσίτσα αλλά ερασιτεχνική ακόμα. Είναι τέτοιο καυλάκι όμως και τέτοια ανάφτρα που δε με απασχόλησε καθόλου το θέμα. Αφού είχα τρελαθεί από καύλα την έβαλα στο κρεβάτι με ανοιχτά πόδια για να θαυμάσω τη θέα.... Ωραίο μουνάκι, γλυκό σαν μέλι! Περάσαμε σκούφο και πριν την πάρω ιεραποστολικά της έτριψα την κλειτορίδα με τον πούτσο μου και γούσταρε το καυλάκι. Μπήκα μέσα στο στενό μουνάκι της και γάμησα μέχρι που δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου. Μπήκαμε για ντουζάκι, πήραμε τα ποτάκια μας και πιάσαμε λίγο την κουβέντα. Δεν κράτησε πολύ όμως γιατί σε 5' ήμουν καυλωμένος και έτοιμος. Μου στήθηκε από μόνο του στα 4 και μετά ξάπλωσε για να μπώ πιο βαθειά... Το καλό είναι ότι αν είσαι μεγαλόσωμος μπορείς να την χειριστείς όπως θες. Τελικά καταλήξαμε μπροστά στον καθρέφτη στα όρθια να την παίρνω σαν τρελός και το μικρό να έχει καυλώσει και να χοροπηδάει πάνω στον πούτσο μου. 'Εχυσα έτσι και την άφησα να μπει για μπάνιο για να μην αργήσει στο επόμενο ραντεβού της. Συμπέρασμα, Προσκύνημα δε βλέπω την ώρα να την ξαναπάρω για να πάρω και το κωλαράκι της... Συστίνεται αυστηρά σε πιπινοφάγους δάσκαλους που θέλουν να μάθουν μερικά κόλπα ένα petit καυλάκι-μαθήτρια...Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Ettore, Sproxe Garsia και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2017
Λυσε μου μια απορια βρε Κορσικανε. Χμμμ;

Πως ειναι δυνατον ΟΛΕΣ μα ΟΛΕΣ οι κριτικες σου, να ειναι διθυραμβικες..? Ενταξει αρκετες απο τις κοπελες που εχεις παρει ειναι οντως πολυ καλες! Ναι!
Υπαρχουν ομως και καποιες αλλες... ωχ Παναγια μου να λεμε. Κεφάλι σε τοίχο!

Φιλικα παντα και χωρις ιχνος ειρωνειας η τρολλαρισματος.Καπέλο
01 Οκτωβρίου, 2017
ελληνίδα ειναι φιλε ? γιατι μου μοιαζει για ρωσσακι Χμμμ;
02 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ελληνίδα μου φάνηκε φίλε
02 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίτα οι κριτικές που έχω γράψει είναι από τις κοπέλες που ξεχώρισα και περάσαμε πολύ καλά. Μεγάλη φόλα μέχρι τώρα δεν έφαγα και αυτό το χρωστάω στην ενημέρωση από το σαι. Σίγουρα έχω πάρει και κάποιες που δεν ήταν κατι φοβερό αλλά δεν αξίζει να αφιερώσω τόσο χρόνο να κάτσω να γράψω. Άσε που πολλές είναι ήδη γνωστές. Τώρα το ποιές είναι καλές και ποιές όχι είναι στο γούστο του καθενός και στην διάθεσή του φυσικά. Και όπως βλέπεις γράφω και για μασαζ και για ανεξάρτητες και για γραφεία χωρις κανενός είδους ύποπτη συναλλαγή. Πάντως επειδή με ενδιαφέρει η αποψή σου, θα ήθελα pm με αυτές που θεωρείς Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Καπέλο
02 Οκτωβρίου, 2017
Δεν ξέρω τι λες αλλά κοίτα να την πληρώνεις την κοπέλα όταν την γαμάς από πίσω,
02 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί του ΜΠΑΡΟΥΧΟΥ τι είναι..;
Τόσο πολύ πια, που νομίζω πως είναι troll....
02 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ;ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία Ληγμένα παίρνεις τύπε; Είπα οτι την πηρα απο πισω;;; και μάλιστα οτι δεν την πλήρωσα;;;; Παρακαλώ να πάρει θέση και το γραφείο πανω σε αυτό
04 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

την γάμησες και δεν το ξέρεις απο Κώλο Χμμμ;δεν χρειαζεται να απαντας σε ολους
04 Οκτωβρίου, 2017
Εγώ από callgirls έχω φάει κυρίως φόλες με λίγες καλές εξαιρέσεις. Κεφάλι σε τοίχο! Μας καύλωσες πρωί πρωί με τη γλαφυρότητα της περιγραφής σου. Ναι! Αυτά που γράφεις μαζί με τα προστυχόχειλα και τα εκφραστικότατα μάτια της κοπέλας σπέρνουν θύελλες...
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9