Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 236 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Άννα την έχω δει πολλές φορές αλλά είμαι νέος στο γκρουπ και γράφω ένα pot pouri Γλώσσα

Το ραντεβού κανονίστηκε πολύ εύκολα με ένα τηλέφωνο, το σηκώνει η ίδια μιας και είναι ανεξάρτητη όντως όπως φαίνεται.
Η Άννα είναι ένας κορίτσαρος ψηλός, 1.75 περίπου (χωρίς τα τακούνια) που ακόμη και σε εμένα που είμαι 1.96 φαντάζει εντυπωσιακή.
Έχει γαλάζια μάτια πανέμορφα και συμπαθητικό πρόσωπο. Το δυνατό της σημείο είναι σίγουρα το στήθος της που είναι φυσικότατο
και το πανέμορφο σώμα της. Είναι αρκετά αδύνατη παρά το ύψος της.

Στα περί νευρικότητας κτλ, ναι όντως η κοπέλα στην αρχή σε ρωτάει αν περνάς καλά κτλ, μετά από 1-2 συναντήσεις αυτό σταμάτησε
μιας και με είχε μάθει τι ακριβώς μου αρέσει και αυτό μου έκανε! Το καλό είναι πως έχει πάντα διάθεση θετική και σε εμένα που όσο
να ναι έχω κάποιο άγχος ειδικά με μια κοπέλα καινούργια, αυτό λειτούργησε θετικά.
Το ντύσιμό της το έχει βελτιώσει πάρα πολύ σε σχέση με πιο παλιά που όντως ήταν πιο καθημερινό και απλό.

Τώρα στο παρασύνθημα, η κοπέλα κάνει το παν για να νιώσεις πως είσαι με μια νέα σου γκόμενα, σε εμένα λειτούργησε, ειδικά μετά το 2ο - 3ο
ραντεβού έχει πιάσει υψηλά στάνταρ. Πίπα απίστευτη, deep throat, παίξιμο με τις μπάλες, γλειψίματα εκατέρωθεν και πανταχόθεν αλλαγή στάσεων κτλ

Όπως είναι γνωστό δεν κάνει πρωκτικό αλλά δεν με νοιάζει κιόλας.

Είναι σίγουρα μια επιλογή που αξίζει κάποιος να δει κυρίως λόγο διάθεσης - στήθους - πίπας

Εγώ θα την δώ ξανά σίγουρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Bigdaddysss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
826
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Giannis5gr, mad_max, black panther και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2017
πεντακαθερη , ολοκαθτη και παντα μοσχοβολιστη. Από εμας εξαρτάται να της φυγει αυτή η νευρικοτητα ή αμηχανια αν ειμαστε ευχαριστημένοι. Να προσπαυουμε να ειμαστε πιο φυσικοι και ΧΑΛΑΡΟΙ οποτε η Αννουλα παιρνει μπρος
27 Σεπτεμβρίου, 2017
Ακριβως οπως τα λεει ο φιλος, υπαρχει μια νευρικοτητα και μια πιεση για το χρονο αλλα η κοπελα το παλευει για να περασει καλα ο πελατης.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2