Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Θα ειμαι συντομος σε αυτη την κριτικη γιατι πραγματικα δεν ξερω τι να πω... κι ετσι κ γιουβετσι! τη συναντησα την 1η της μερα στη δουλεια, οποτε δεν ειναι ακριβώς ενδεικτικη.

λοιπόν εμφανισιακά ειναι πολύ δυνατη, με προσωπο που φερνει σε Ασιατικο αλλά πολυ γλυκο με τις χειλαρες που βλεπετε. Σωμα δεν ειναι μοντελε όπως φαινεται καπως στις φωτο, ειναι λεπτη αλλά με κώλο προς kardashian φαση (εγω δεν τρελλαινομαι αλλα οκ)

Αγγλικα καλα και συζητησιμη κοπελα για να φτιαξει η ατμοσφαιρα. Βεβαια λογω 1ης μερας ηταν πολυ στρεσαρισμενη και λιγο ντροπαλη, οπότε η κουβεντα πήρε χρόνο (καθησε μετα κανα 10' παραπανω κ δεν ειπε κατι). Πολυ ευγενική όμως σε συμπεριφορά.

¨Οσον αφορα απόδοση, αρχικα εχει μια εμμονη με καθαριοτητα και θέλει προσπαθεια για να παρετε καλα γλωσσοφιλα κλπ. Τωρα ειμαι γενικα σε διχογνωμία όπως έγραψα πανω γιατι σε εμενα ήταν καπως μαγκωμενη από τη μια, από την άλλη - ξαφνικα - ζητουσε τραβηγμα μαλλιων και χαστουκια στον κωλο κλπ.. ¨Οπως και απο τη μια φαινόταν να μην αντεχει στο σκληρο σφυροκόπημα, από την αλλη εκανε κατι πολυ καλες κινησεις

Οπότε εγω πονταρω 50-50 ότι ή καποιος θα ξενερωσει μαζι της ή παιζει να την ξεκλειδωσει τελείως και να ριξει το σπρωξιμο της χρονιας!
Σε μενα εγινε και το ενα και το αλλο κατα περιοδους.

Α! Αρχικα συμβουλευω παρτε την με το καλο (κ δωστε της να πιει!), γιατι εχει καποιο επιπεδο η κοπελα κ μετα ξεφτιλίστε το όσο νομίζετε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
816
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, Jim25jim, chrisgavros7 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Σεπτεμβρίου, 2017
Έχει ξανάρθει Ελλάδα με το όνομα Annet με το rich, ένα χρόνο πριν η κάπου τόσο δεν θυμάμαι καλά. Έτσι ήταν και τότε, μια κρύο μια ζέστη, μέτρια πράγματα από υπηρεσίες, απλά ίσα που προβιβάζεται σε ομορφιά και σώμα.
27 Σεπτεμβρίου, 2017
160/h + 30 CIF =190, πάρα πολά για μαύρο-κόκκινο στις μέρες μας!
28 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχα οντως! αλλα no risk no gain
28 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η διαφορα του νεου απο τον εμπειρο Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4