Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο ανταλλαγή αρκετών email λίγες μέρες πριν και μετά απο τηλεφωνική επικοινωνία συναντηθηκα με την Μαρία. Εμφανισιακά ειναι για μενα αρκετά όμορφη. Ξανθιά με ωραία μάτια και ωραίο χαμόγελο. Στήθος θεϊκό και σώμα με καμπύλες που μ αρέσουν πολύ. Πολύ θετικός άνθρωπος με γλυκιά τρέλα. Μιλάει αρκετά αλλα εμένα δεν μ ενόχλησε. Συστάσεις, προποση με κρασάκι μερικά αναγνωριστικα φιλάκια και ξέρει να σε φτιάξει αμέσως, το έχει η γυναίκα. Στοματικο αρκετά καλό και αφού άκουσα αρκετά κοπλιμεντα για τον πουτσο, κυρίως για το πάχος, ξεκινήσαμε με το κλασικό όπου της άρεσε πάρα πολύ και δεν με άφηνε να σταματήσω, ήθελε συνεχές αφυροκοπημα, πράγμα αδύνατον για την ηλικία μου. Αλλαγή στάσης σε doggy όπου η θέα της κωλαρας της είναι ολα τα λεφτά. Όταν κατάλαβα ότι θα τελειώσω της ζήτησα να με καβαλησει και μου πέταξε τις βυζαρες στη μάπα και νομιζα ότι ήμουν στον παράδεισο. Τελείωμα με δυνατή κραυγή στα τέσσερα. Διάλειμμα, μπανακι και συζήτηση. Έναρξη δεύτερου γύρου με ακομη περισσότερο πάθος και πολύ καβαλημα απο μεριά της. Πέρασα τόσο καλά που το επόμενο βράδυ συναντηθηκαμε ξανα και δεν προλαβε καν να βγάλει το φόρεμα της και ημουν ήδη μεσα της και νομίζω ότι εχυσε οταν καβαλουσε τον πουτσο. Είναι γυναικαρα της αρέσει το σεξ, καμία σχέση με κάποια ανορεξικα ανοητα κοριτσάκια που δεν ξερω γιατί κάνουν αυτή την δουλειά αφού δεν τους αρέσει. Αν μπορέσω ποτέ στο μέλλον σίγουρα θα την ξανασυναντησω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
baby-cool
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
287
Πόντοι:
366
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, panos nikas, koukourou και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2017
ΟΝτως προκειτε για την κατερινα ψαλτη?
Καποιο contact εχεις να μας δωσεις?
24 Σεπτεμβρίου, 2017
εγω παντωσ που προσπαθησα στο katepsalti@gmail.com που την ειχα παρει παλια δεν το βρισκει καν το gmail αν θεσ πεσ το καινουργιο.
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Συναγωνιστή το email που είχαμε δεν λειτουργεί. Μπορείς να μας δώσεις το νέο, αν εννοούμε την ίδια κοπέλα..
25 Σεπτεμβρίου, 2017
mariaphone16@gmail.com
25 Σεπτεμβρίου, 2017
κ γω θα ηθελα στοιχεια επικοινωνιας
26 Σεπτεμβρίου, 2017
Η γυναικαρα επεστρεψε...την συναντησα και περασα και παλι μαζι της καταπληκτικα.
28 Σεπτεμβρίου, 2017
Θα μπορούσα να έχω στοιχεία επικοινωνίας?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7