Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Θα είμαι διεκπεραιωτικός, όπως και στις προηγούμενες κριτικές μου δηλαδή. Same old, same old.

Δεν έχουν μείνει και πολλά να πω για τη Μαρία, μιας και οι συνάδελφοι ήταν αναλυτικότατοι και όποιος διαβάσει τις προηγούμενες κριτικές θα έχει μια πλήρη εικόνα για το τι τον περιμένει.

Τι βρήκα εγώ λοιπόν. Βρήκα ένα πολύ παιχνιδιάρικο, ζωντανό και κεφάτο κορίτσι. "Τρελούλα", όπως την χαρακτήρισε ήδη ένας, είναι μάλλον το πιο αντιπροσωπευτικό. Παρά το γεγονός την συνάντησα προς το τέλος της βάρδιας και η κούραση ήταν εμφανής, απέδωσε ως όφειλε. Ένα σχετικά ουδέτερο, αδιάφορο πρόσωπο και ένα σώμα που δε θα παρατηρήσεις και δε θα σε νοιάξει τίποτα άλλο πέρα από το στήθος και δικαίως. Με μια δεύτερη ματιά, υπάρχει όντως κάτι περιττό στην περιοχή της κοιλιάς χωρίς όμως να είναι κακαίσθητο/ενοχλητικό/απωθητικό.

Γνήσια GFE κατάσταση με αγκαλίτσες, χαδάκια, "νιαουρίσματα", κ.ο.κ. Αξιόλογες και οι προσπάθειες για επικοινωνία, με το google translator ανά χείρας.

Φαίνεται να ευχαριστιέται την όλη φάση και δίνει την εντύπωση ότι έχει συμβιβαστεί απόλυτα με αυτό που κάνει, κάτι που είναι ουσιώδες για να περάσει καλά ο πελάτης.
Για μένα ένα από τα πιο ισχυρά vfm που έχουν υπάρξει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Giannis vita, Jimaoua, THV και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού