Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 696185
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συναντηση με τη μιλφαρα στο χοτελ μπιλ πριν κατι μερες .http://www.hotelbill.gr/
Με περιμενε στο σαλονι και ανεβηκαμε μαζι στο ασανσερ φοραγε ενα καυτο σορτσακι μου ετριβε τη κωλαρα της στο πουτσο και μου δινει γλωσσοφιλα χωρις ανασα.
Συνεχισαμε το χαμουρεμα μεχρι να μας φερουν τα ποτα απο το room service .
Γενικα το εχει ειναι γεννημενη γι αυτο σε δενει κομπο .............................
Αφου καναμε μπανακι μαζι και τριβομασταν με τα αφρολουτρα γονατισε και αρχισε να με πιπωνει.
Η πιπα της πολυ καλη με ενναλασομενο ρυθμο μια σιγα μια δυνατα φτυνει το καυλι και το πνιγει μεχρι να βγει το δακρυ απ τα ματακια της .....
Στον αγωνα τωρα με καβαλησε με χαμουρευε και γω ρουφαγα της βυζαρες της ως που μου ειπε τη μαγικη λεξη θελω να μου τρανταξεις τη ροδελα
και ετσι εγινε στηθηκε στα τεσσερα και της τον εβαλα στο κωλο ......................................φωναζει πολυ μου αρεσει να ποναω ελεγε!!!!!!!!!!!!!!
Και ετσι τελειωσε ο πρωτος γυρος , μασαζακι τσιγαρακι και ποτακι για να ξεκινησουμε παλι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
πιπα ξανα μεχρι να μου τον κανει τουρμπο αρχισα να της τον τριβω στη κωλοτρυπα και μ εβριζε i love this game !!!!!!!!!!!
Σταματησα ομως γιατι ηθελα να χυσω στο στομα της με τσιμπουκωνε ασταματητα Μου κοπηκαν τα γονατα ειναι απιστευτη η ρουφιανα ετσουζε το καυλι μου οταν εχυνα στο στομα της !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, TurboLover, tonos17 και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2017
σε ευχαριστο πολι μορο μου φιλακια
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1