Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 180 10
Call-Girls 697874
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναντηση καπου στις αρχες Αυγουστου με την Adrianna στο Bill.Το ραντεβου κλειστηκε σχετικα ευκολα αφου ξεπερασαμε τις καχυποπτες ερωτησεις του τυπου 'σε εχω ξαναδει, γιατι μιλας σιγα' κτλ αλλα δεν την παρεξηγω γιατι δεν γνωριζομαστε και η γκομενα -αν ισχυουν τα λεγομενα της- σκαει μονη της στα ραντεβου.
Εφτασα πρωτος στο χοτελ και αφου εστειλα αριθμο ηρθε με μιση ωρα καθυστερηση πραγμα που με ειχε ενημερωσει και δεν ειχα θεμα με τον χρονο..πρωτη εντυπωση σχετικα καλη θα ελεγα..εκφυλε τσοντοφατσα γυρω στα 38-40 με ελαφρα σημαδια ακμης ωραια ματια και χαμογελο.Φοραγε κοντο φορεμα με τις βυζαρες της να θελουν να ξεχυθουν και 12ποντες πορνογοβες που την ανεβαζαν στο 1.70 κατι.
Μετα απο λιγες συστασεις εστρωσε το πανωσεντονο στο πατωμα ξαπλωσε στο κρεβατι και μου ειπε να γονατισω να την γλυψω γιατι το γουσταρε.Γενικα η γκομενα γουσταρει φουλ γλυψιμο και το απαιτει οπως η Aντζελινα η αθλητρια με τα τεραστια μουνοχειλα αν θυμουνται καποιοι..οι βυζαρες της ειναι πολυ καλη δουλεια χειρουργου, μαλακες στην αφη με ρογα που κρεμας μπουφαν.Η πιπα της αρκετα καλη βαθεια μεχρι λαρυγγι λιγο επιθετικη θα ελεγα αλλαμε καθοδηγηση την φτιαχνει για να σε ευχαριστησει..
επανω στην πινελαδα με σταματαει πριν να χυσει για να το χαρει οπως ειπε στην συνεχεια και μετα απο λιγο με μπουκι της τα πεταξα στο στομα και τα καταπιε..
Στο ημιχρονο με εστειλε να πλυθω με δικο της σαπουνι -γενικα πρεπει να ειναι κολλημενη με την καθαριοτητα- και μετα πηγε και αυτη.Αραξαμε λιγο τα ειπαμε και μου φανηκε καλο ατομακι μαγκακι και μετα απο μια συντομη αναφορα στο ιστορικο της παραδεχτηκε οτι εχει πολλα χρονια στα γηπεδα.Μολις ξαναφορτωσα συνεχισαμε με βαθεια γλωσσοφιλα, μπουκι με φτυσιδια και καραμελωματα..καπακι ξαναζητησε να την γλυψω παλι και ερχυσε τσιριζοντας..Κατα την διαρκεια ζηταγε να της χωνω δαχτυλα στον κωλο αλλα μπροστα δεν γουσταρε και πολυ.Ακολουθησε σκληρο καρφωμα σε διαφορες στασεις με κωλοδαχτυλα και σκληρο κωλογαμησι στη συνεχεια.ο κωλος της παρολο την προυπηρεσια του ειναι καλος σε αισθηση και οχι κουβας γι αυτο χωθηκα με προσοχη μεχρι να παρει "καλουπι" αφου χρησιμοποιησαμε μονο σαλιο και οχι λιπαντικα.Στο τελος εβγαλα καποτα και την πιτσιλισα σε στομα και μαπα..
Εν κατακλειδι ενα καλο ραντεβου οποιο ξεπερασε για λιγο την μιαμιση ωρα και το κοστος με καραφουλ στα 100 γιουρο..Φευγοντας προσπαθουσα να θυμηθω ποτε ηταν η τελευταια φορα που περασα καλα με Βουλγαρα που αν μου το ειχε πει εξ΄αρχης μπορει να το σκεφτομουνα..
Την κριτικη την μεταφερω απο το φορουμ οπως τα εγραψα την επομενη της συναντησης Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
johny cunt
Σεβαστός
Εγγραφή:
25 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
1.033
Πόντοι:
1.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, yiaramis, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2018
Συναγωνιστή ενα τηλ της εχεις την καλοσύνη να μου στείλεις ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1