Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 280944
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και ο Barlong περιγράφει με μεγάλη ακρίβεια τι εστι Nayomi, θα γράψω και εγώ 2 γραμμές

Έχοντας κερδίσει τον 8ο διαγωνισμό του F.F.B.B. (τρομερή ιδέα)Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!,αποφάσισα να δοκιμάσω μία κοπέλα τριψήφιο αντίτιμο.ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
Η συνεννόηση λίγο περιπετειώδης με τελική κατάληξη στο χοτέλι πίσω από το Ωνάσειο (απαράδεκτο, να βρίσκεις στον κάδο χαρτιά από τον προηγούμενο, χωρίς παντόφλες, πετσέτες ασφράγιστες και 23 ευρώ...Κεφάλι σε τοίχο!)
Η κοπέλα πολύ ευδιάθετη, με ωραίο, γυμνασμένο σώμα, μεγάλα σιλικονάτα βυζιά και σαρκώδη χείλη.
Μετά από σύντομη συζήτηση ξεκινήσαμε με φιλιά, γλειψιμο ρωγίτσες και κατευθείαν η κοπέλα ξεκίνησε ακά γλειψιμο του μικρού ugarit, με φτυσίματα, καραμέλωμα μπαλακίων και deepthroat.
Η κοπέλα το κατέχει το άθλημα και της αρεσει. αμέσως μετά ξεκινάει καβάλημα με δύναμηΚατσικογάμης με κάθετες και κωπηλατικές, εμπρόσθιες και ανάποδες για πολλή ώρα. Μετά από παρότρυνση μου να μην σταματήσει την κωπηλατική, κατάφερε να με τελειώσει.
Διάλειμμα, μπάνιο και κουβεντούλα για κανά 10λεπτο. Κατόπιν, κατευθείαν πιπούλα, πιο έντονη από την προηγούμενη με νέα κόλπα, για αρκετή ώρα, με γλείψιμο περινέου και πολύ καραμέλωμα μπαλακιων. καποια στιγμή με ρωτάει αν θέλω να τελειώσω έτσι, της λέω ότι θέλω στα 4,όπου και ξεκινάμε με ρυθμό, συνεχώς αυξανόμενο, όπου κάποια στιγμή της λέω για αλλάγή και αμέσως ξεκιναμε πρωκτικό, χαλαρά στην αρχή και δυνατά προς το τέλος,με τελείωμα στο στόμα, σαν άλλος Τέλης ΣταλόνεΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Σε γενικές γραμμές, κάποιος που είναι συνειδητοποιημένος για το τι θέλει από ένα call girl μπορεί να το βρεί με τη συγκεκριμένη κοπέλα αρκεί να αφιερώσει 5 λεπτά κουβέντας μαζί της. Εάν το σύστημα με άφηνε θα βαθμολογούσα την επικοινωνία με 9, το σώμα με 8,5 και τη διάθεση με 10.



Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
299
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ntaffy, tonos17, Kostas Vasiliou και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Σεπτεμβρίου, 2017
:,αποφάσισα να δοκιμάσω μία κοπέλα τριψήφιο αντίτιμο.ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

τί εννοείς γλυκέ μου με αυτή την πρόταση;
N
NayomiExclusive
17 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι κακώς δεν σκέφτηκε να στο ζωγραφίσει. Έχει γραφτεί επανειλημμένα στο νήμα ότι είσαι περιορισμένης νοητικής αντίληψης. Κακώς ασχολείσαι. Άστο να πάει…
N
nickos99
17 Σεπτεμβρίου, 2017
τα συγκεκριμένα emoticons μπήκαν κατά λάθος. Δεν αποτελούν κάποιο είδος μομφής ή κακού υπονοούμενου για την Nayomi. Δώστε σημασία στο κείμενο-περιγραφή, το οποίο είναι πολύ κατανοητό και ρεαλιστικό.
18 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φαίνεται δεν το σκέφτηκες πολυ ρωτήσεις ? Ας τον ρώταγες με pm πριν εκτεθείς Μεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4