Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η αληθεια ειναι οτι ειχα καποιους ενδοιασμους να την συναντησω αλλα πηρα την αποφαση λογω των ωραιων φωτο.Τελικα ομως απο κοντα ειναι διαφορετικη απ τις φωτο.Πολυ μετριο προσωπο με σπυρακια και γαμψη μυτη,ειναι ψυλη αλλα εχει αδυνατο σωμα χωρις καθολου πιασιματα και με ανυπαρκτο βυζι.Οσο αφορα την συννενοηση που ειχαμε ηταν το απολυτο μηδεν αγγλικα καθολου πάρα μονο καποια νοηματα για να συννενοηθουμε τα βασικα
Στο κυριως πιατο ο αγωνας ξεκινησε καλα ηταν τρυφερη οταν μπηκα μεσα με βαθια γλωσσοφιλα αλλα στην συνεχεια ηταν σκετη απογοητευση,μηδεν προκαταρκτικα,πιπα μονο επιφανειακα δεν το εβαζε σχεδον καθολου μεσα στο στομα της και χρησιμοποιουσε συνεχως το χερι της,περισσοτερο μου τον επαιζε παρα με πιπωνε και στο σεξ πολυ μετρια τα πραγματα ειχε βαλει ενα τονο τζελ και δεν είχε καλή αίσθηση παρόλο που το προσπαθησε καπως.Εγω βεβαια εκνευριστηκα και σηκώθηκα και έφυγα στο μισάωρο παρόλο που είχαμε συμφωνήσει στο για μια ωρα.Σιγουρα δεν θα την ξαναπροτιμησω λογω της κακής της απόδοσης και της πολύ μέτριας εμφάνισης.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, Blade_runner και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2017
δεν σε αμφισβητω αλλα εγω περασα καταπληκτικα. λυπαμαι φιλε
31 Αυγούστου, 2017
Θα έρθει η ώρα πια που θα επιστρέψουμε στις παλιές καλές συνήθειες και νοοτροπίες, η υπερβολική χρήση τζελ αναγκάζει σταδιακά τον εκάστοτε εραστή να στραφεί στην λύση της ακάποτης ηδονής ... για καλύτερη αίσθηση και τόνωση του ανδρός.
Κρίμα το κορμί ρε γαμώτο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2