Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 18 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πρωτη μου κριτικη στο site ξκαθως παρολο που το διαβαζω συχνα μολις προσφατα δημιουργησα λογαριασμο. Ημερομηνια ενδεικτικη.
Το ραντεβου κλειστηκε ευκολα καθως η κοπελα απο το γραφειο ηταν ευγενικη και σαφης.
Η κοπελα εφτασε με μικρη καθυστερηση στο δωματιο του ξενοδοχειου. Θα ελεγα οτι σε σχεση με τις φωτογραφιες στο site απο κοντα δειχνει καπως πιο αγρια στο προσωπο .Σε καθε περιπτωση ομως ειναι μια νεα φρεσκια κοπελα που ενας αντρας της ηλικιας μου (late 40s) θα ηθελε να την βαλει στο κρεββατι του.
Σωμα λεπτο με πραγματικα ομορφο στηθος , κοιλιτσα λιγο πλαδαρη οπως και εχει επισημανθει και απο αλλους.
Η χημεια μας δεν ηταν αυτη που θα περιμενα και αυτο εχει να κανει κυριως με το οτι ειναι αδυνατο να πεις κατι μαζι της καθως μονο ελαχιστες λεξεις περα απο την μητρικη της γλωσσα γνωριζει. Επισης κατι που εμενα με ξενερωσε αρκετα ειναι οτι εντεχνως αποφευγει τα γλωσσοφιλα . Κατα τα αλλα οτι αναφερει στις υπηρεσιες της τηρηθηκε , απλα αυτο εγινε τυπικα - διεκπεραιωτικα . Αποτελεσμα ηταν οτι παρολο που εκανε ντους και ηρθε για δευτερο γυρο προτιμησα να μην συνεχισω καθως δεν με εξιταρε και το θεωρησα χασιμο χρονου. Πιθανως να φταιω εγω και καποιος να περνουσε τελεια μαζι της αλλα εμενα δεν μου εβγαλε κατι εξαιρετικο .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.497
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panos877, satyrus, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού