Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τοσα και τόσα έχουν γραφεί για την κοπέλα ας γράψω και εγω δύο λόγια για τα ψεγάδια της κοπέλας. Καταρχάς συμφωνώ με τους προλαλλησαντες, πολύ καλή κοπέλα σε χαρακτήρα έχω βρεθεί τρεις φορές μαζί της, αρκετά όμορφη με ωραίο στήθος, καθαρή, προσπαθεί με κάθε τρόπο να ευχαριστήσει τον πελάτη δεν λέει οχι σε τίποτα, όσο για την πιπα της ενταξει οκ λίγο μονοτονη . Τώρα να δικαιολογήσω τον τίτλο της κριτικής, ενώ δεν βιάζεται καθόλου αντιθέτως αν δεν έχει άλλο πελάτη μετά κάθεται και παραπάνω, αγχώνεται, αν θα τα κάνει όλα σωστά και εμένα αυτό με αγχώνει γιατί μου βγάζει ψιχρο επαγγελματισμο χωρίς να το θέλει απλά δεν είναι καλή στο θέατρο, βέβαια για άλλους μπορεί να είναι καλό, εγώ το θέλω το θεατράκι , επίσης στο σεχ πηδιεται με κλειστά τα μάτια και έχει ωραία μάτια, Αννούλα να τον κοιτάς τον πελάτη Έρωτας. Αυτά ειχα να αναφέρω ίσως όπως γράφω στον τίτλο είναι θέμα χημεία, πάντως είναι σταθερή σε ολλα τα ραντεβού μαζί της. Τώρα αν θα την ξανά έπαιρνα μόνο λόγω έλλειψης άλλων επιλογών, όχι ότι δεν είναι εντάξει η κοπέλα απλά προτιμώ να δοκιμάσω και άλλες κοπέλες. Η ημερομηνία ειναι ενδεικτική και η κριτική αφορά όλα τα ραντεβού που έκανα με την κοπέλα αυτά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, numpas, mixalis mixoy και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού