Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 60 10
Call-Girls 165837
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντησα την Ζέτα πριν από κάνα μήνα σε γνωστό ξενοδοχείο στην Καλλιθέα και γράφω κριτική τώρα γιατί λόγο δουλειάς ο χρόνος μου ήταν περιορισμένος. Ήθελα να δοκιμάσω και κάτι το διαφορετικό, εννοώ μια γυναίκα σε ηλικία μεγαλύτερη και μπορώ να πω πως τα πέρασα πολύ καλά. Η συνεννόηση έγινε με το γραφείο πολύ εύκολα με λίγα μηνύματα, φτάνω στο ξενοδοχείο, στέλνω αριθμό δωματίου και μετά από λίγη ώρα χτυπάει η πόρτα ανοίγω και βλέπω την Ζέτα η οποία ήταν ευχάριστη και χαμογελαστή, με χαιρέτησε με ένα φιλί και πέρασε μέσα. Η Ζέτα (για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον) είναι ωραία γυναίκα, μέτριου ύψους και σε καλά κιλά, δηλαδή δεν την λες αδύνατη αλλά εγώ την χαρακτηρίζω τούμπανο με την έννοια ότι έχει μπουτάρες, κωλάρα κτλ τα οποία δένουν κατά την άποψη μου ωραία επάνω της και ταυτόχρονα το σώμα της το θεωρώ πολύ σφιχτό για την ηλικία της. Όταν ήρθε είπαμε δύο κουβέντες, πήγε για μπάνιο και μου έσκασε με την πετσέτα, ήρθε κοντά μου, πέσανε κάτι φιλάκια και της τον έδωσα στο στόμα, στη συνέχεια διάφορες στάσεις και κατάθεση στο στόμα της όπου μπορώ να πω πως μου τον στράγγιξε. Στην συνέχεια μπανάκι και από τους δύο, λίγη κουβέντα και δεύτερος γύρος αντίστοιχος με τον πρώτο. Γενικά η πίπα της ήταν πολύ καλή με λίγη καθοδήγηση από εμένα, η θέα της κωλάρας της στα τέσσερα, ωραία βυζιά και γενικά όλα καλά. Πρέπει να πω πως δεν μου είπε σε τίποτα όχι, δεν ζήτησα και κάτι το τρελό βέβαια, ήταν πολύ καθαρή, ευγενέστατη και συμμετείχε στην όλη φάση. Θα την χαρακτηρίσω γενικά σαν μια ευχάριστη εμπειρία με ένα αρκετά δυνατό milf! Αυτά από εμένα συναγωνιστές να περνάτε καλά και να γαμάτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
16 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
110
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, doc_lin και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού