Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 232 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρόσφατη συνάντηση με Αννα.

Πρώτη φορά μαζί της, πρόσωπο αρκετά καλό (όχι θεά). Δυνατό της σημείο τα όμορφα μεγάλα πράσινα μάτια που σε μαγνητίζουν. Ηλικία περίπου 25+
Συμπεριφορά και καθαριότητα άψογη. Εκτιμάει τους καλούς τρόπους και ανταποδίδει με τον τρόπο της. Ψηλή αδύνατη (όχι μοντελέ γυμνασμένο σώμα),
φυσικό μέτριου μεγέθους στήθος. Πωπουδάκι όχι πεταχτό, είναι λίγο Flat και δεν το δίνει. Για τους λάτρεις της πίσω κίνησης υπάρχουν καλύτερες επιλογές.
Δοντάκια όχι ιδιαίτερα λευκά αλλά δεν φαίνονται ιδιαίτερα.
Δίνει όμορφα ζουμερά φιλιά (πλύσιμο δοντιών πριν και μετά και οι δυο οπότε υπήρχε άνεση στα φιλιά).
Πίπα ζουμερή με περιμετρική περιποίηση, από τις καλύτερες διάρκειας 25 λεπτών, deep throat (σε φυσιολογικό μέγεθος δεν ξέρω για τους ιδιαίτερα προικισμένους).
Συνεννόηση άψογη.

Θα ήθελα σχόλια κριτικής και από κάποιον που είχε εμπειρία μαζί της ώστε εάν έχουμε τις ίδιες απόψεις και γούστα να προτείνουμε ενναλακτικές προτάσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
129
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Giannis5gr, kalwdios, fouxter και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Αυγούστου, 2017
Την εχω συναντησει 2 φορες.Στα 80 μικρη ηλικια να δινει γλωσσοφιλα να κανει καλη πιπα και καλο sex πεντακαθαρη και καλο σωμα δεν εχω βρει αλλη καλυτερη.Μιλαμε παντα για 80 και μικρη ηλικια.Οι αλλες πιτσιρικες στα 80 φιλια οι πιο πολλες δεν δινουν και anal δεν δινει καμια.Αν ανεβεις 100-150 τοτε θα βρεις πιτσιρικα με anal και καλες υπηρεσιες.Αν εχει στα 80 να προτεινει καποιος κατι καλυτερο θελω να το μαθω και εγω να δοκιμασω
10 Αυγούστου, 2017
Η αληθεια ειναι οτι με αυτην την κοπελλα περνας ομορφα και θελης να την ξαναδεις δεν την χορταινεις......
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2