Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 7 10
Call-Girls 27711
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Tην κοπελα την συναντησα επειτα από ευκολη συννενοηση μεσω βαιμπερ
Το ραντεβού εγινε στον δικο της χωρο.Με υποδεχτηκε με ένα καλοκαιρινο ροζ φορεμα κ από μεσα δεν φορουσε τιποτα.Απ το πρωτο λεπτο ηταν ευγενικη αλλα ειχε ένα υφος του γαμαω και δερνω,της ντιβας λες κ ειχε κατεβει απ αλλον πλανητη.Οσο αφορα την εμφανιση της το προσωπο της είναι γλυκο με ζουμερα χειλη αλλα το σωμα της δεν μου πολυαρεσε,πλαστικα βυζια σκληρα στην υφη μπολικα τατου πιρσινγκ στο νινι κ παραγυμνασμενη κοιλια με ανδρικους κοιλιακους πραγμα το οποιο δεν μου αρεσει σε μια γυναικα,θα προτιμουσα την εμφανιση της ιρινα πιο θυληκη
Οσο αφορα το σεξ κανει μπαμ ότι η κοπελα είναι περπατημενη και ότι είναι έμπειρη αλλα δεν ηταν ερωτικη και γατουλα όπως άλλες κοπελες.Η πιπα της μπορει να μην ηταν βαθια αλλα ειχε ωραια τεχνικη ετσι ώστε να σε τελειωσει και εγλυφε μπαλες.Στο σεξ παιχτηκαν δυο γυροι με καλη συμμετοχη απ την ιρινα στον πρωτο τελειωσα με αυτην από πανω και στον δευτερο σε ντογκι σταιλ και στους δυο γυρους ειχε καλη συμμετοχη με αψογη τεχνικη ετσι ώστε να με τελειωσει γρηγορα.Ενδιαμεσα στους δυο γυρους μου εκανε μασαζ το οποιο με χαλαρωσε λογω ότι ηταν αψογο.
Συμπερασματικα μπορω να πω ότι περασα καλα σε γενικες γραμμες αλλα δεν με απογειωσε στο σεξ,κρατουσε μια τυπικοτητα πραγμα το οποιο θα με κανει να το σκεφτω σοβαρα αν θα την ξαναπαρω.
Υ.Γ Ξεχασα να αναφερω ότι μου εκανε τρομερη εντυπωση η εμφαση που δινει στην καθαριοτητα του πελατη και της δικη της,της αξιζουν πολλα μπραβο για αυτόν τον τομεα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mihla
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
194
Likes:
7.169
Πόντοι:
30.298
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, gortsia και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2017
Καλημέρα,
Τρόπος επικοινωνίας με τη κοπέλα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1