Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαιρετω τους συναγωνιστες καραψολιαδες που τοσα χρονια με τις κρητικες τους μου δωσει τις σωστες κατευθυνσεις και μου εχουν σωσει το πορτοφολι σε πολλες περιπτωσεις ! Ετσι και εγω απφασισα να ξανανοιξω λογαριασμο στο μπουρδελα, ειχα και παλιοτερα και ειχα προλαβει να γραψω κρητικη μονο για την Ντανιελα την Ρουμανα αλλα απο λαθος μου τη βρηκε η τοτε πρωην μου και εγινε ενα χαμος οποτε εκανα delete το προφιλ μου. Τωρα λοιπον θελω και εγω με τη σειρα μου να γραψω μερικες κρητικες καλες ή κακες για τις συναντησεις μου με κοπελες που ειχα τους τελευταιους μηνες.
Ξεκιναω λοιπον με την καλυτερη ανακαλυψη που εκανα στην φετινη σεζον που δεν ειναι αλλη απο το Κατερινακι ! Εχουμε κανει 4 συναντησεις εως τωρα και η μια ειναι καλυτερη απο την προηγουμενη ,καταρχην να πω οτι ειμαι λατρεις των ταττου,piercing κτλ και την ειχα βαλει εδω και καιρο στο ματι αλλα δεν ειχε τυχει να την καλεσω, απο την πρωτη στιγμη που μπηκε το δωματιο εφερε μαζι της αυτη την φρεσκαδα της ηλικιας της κατι το οποιο μου εκανε κλικ καθως κοντευω τα 37 και γενικα τα τελευταια χρονια κατι εχω παθει με τις γκομενες κατω τον 25... Παντα ευδιαθετη και φουλ επικοινωνιακη σε κερδιζει αμεσως και σε κανει να νιωθεις πολυ ανετα μαζι της , απο εξωτερικη εμφανιση θεωρω το σωμα της πολυ καλο, ειναι σχετικα καμπυλωτο με σωστες αναλογιες ωραιο και σφιχτο κωλο και μεγαλα στηθη που κανουν μπαμ οτι προερχονται απο επεμβαση,να σημειωθει οτι ο πλαστικος της δεν της εκανε τελεια δουλεια αλλα παρολα αυτα τα στηθη της εχουν μια πολυ ωραια αισθηση οταν ασχολεισαι μαζι τους , επισης το προσωπο της προσωπικα μου αρεσει αρκετα και οταν χαμογελαει σου βγαζει αυτη την αισθηση της νεαρης της ηλικιας . Προσωπικα μου εκανε κλικ γιατι στη φαση που ειμαι κατι τετοιο ψαχνω να γαμησω και εξω. Στα του αγωνα τι να πω η κοπελα τα σπαει τελειως , εχει πολυ ορεξη για σεξ φυλαει παθιασμενα ,τσιμπουκι πολυ καλο με περιποιηση της γυρω περιοχης προσπαθει για deep throat αλλα δεν φτανει μεχρι τερμα παρολα αυτα ομως κανει τσιμπουκαρα , τα βυζια της κανουν για ισπανικο οποτε δεν εχασα την ευκαιρια να δοκιμασω, γενικα ποιανει τη διαθεση σου και αναλογα του τι θες μπορει να κινηθει και σε GFE και PSE ρυθμους, η κοπελα γουσταρει το σεξ γενικοτερα με αντρες αλλα και με γυναικες και ειναι ολοφανερο , αν με αφηνε το συστημα θα της εβαζα καλυτερη βαθμολογια στις στυλες επικοινωνια , γενικη συμπερυφορα και διαθεση για σεξ, παντως για τα 100 ευρω που παιρνει την ωρα εμενα μου φαινεται μια παρα πολυ καλη επιλογη και εχει γινει στανταρακι. Αυτα απο μενα μαγκες ,καλα να περνατε και πιο καλα να γαματε !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
173
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 john100, malkotto_94

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού