Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 31 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την Μαρτα εχω ξαναβρεθει κ ειχα περασει σχετικα ωραια!Η καυλα ειχε βαρεσει κοκκινα κ επειδη καποιες κοπελες ηταν κλεισμενες απο αλλους συναγωνιστες ειπα να παρω την Μαρτα!Την πηρα τηλ.αλλα δν απαντησε κ μετα απο 5λεπτα με πηρε η ιδια!Γεια σου Χρηστο μου τι κανεις,χαθηκαμε κτλ.κλεισιμο ραντεβου στο gls!Ακριβεστατη στο ραντεβου της!αφου χαιρετηθηκαμε με πιανει κ μου σκαει ενα ρουφηχτο φιλι!αφου την εγδυσα φιλωντας καθε μερος του κορμιου της κ τριβωντας το μουνακι της μπηκε για μπανιο!να σημειωσω οτι ηδη μοσχομυρηζε!σειρα μου για μπανακι κ με το που βγαινω ημουν ηδη σηκωμενος,με το που πλησιαζω στο κρεβατι μου πιανει τον πουτσο πετωντας την πετσετα κ αρχισε το κλαρινο!ωραια πιπα κ περιποιηση ολης της περιοχης!μετα την ξαπλωνω κ αφου αρχισα το γλυψιμο απο τις βυζαρες της κατεβαινα προς τα κατω,προσπερναω το νινακι της κ αρχιζω γλυφω τους μυρους,τις γαμπες κ ολη την ποδαρας της!μετα την περιποιηθηκα κ το νινακι της που ηταν ηδη υγρο κ οσο εγλυφα με εσπρωχνε με τα χερια της κ με εσφιγκε με τις μπουταρες της!δν αντεξα αλλο κ περασα το σκουφακι κ την γαμησα βαζωντας τις ποδαρες της στους ωμους μου!τελειωμα,μπανακι κ κουβεντουλα!ξεκινημα του 2ου γυρου με μια απο τα ιδια απλως την πηρα στα 4 οπου αντεχει κ διαμαρτυρεται στο εντονο σφυροκοπημα,μετα ανεβηκε πανω μου!τελειωμα,μπανακι,πηρε τα λεφτα της κ αφου με ευχαριστησε με φιλαει κ μου λεει να μην μας ξεχασεις παλι!Προκειται για μια τιμια επιλογη για τα λεφτα της!αυτα απο εμενα,να περνατε καλα κ καλες διακοπες ευχομαι σε ολους τους συναγωνιστες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 05, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
xristos350
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
294
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter, kwstasxat και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού