Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση προ ημερών με την Έλενα, και τωρα βρήκα λίγο χρόνο να γράψω τις εντυπώσεις μου. Λοιπόν ραντεβού σε γνωστο ξενοδοχείο της Καλλιθέας. Η Έλενα έφτασε με δεκάλεπτη καθυστέρηση αλλά δεν με ενόχλησε καθόλου. Μπήκε στο δωμάτιο φορόντας ένα εφαρμοστό μαύρο φόρεμα και γόβες. Αρχίσαμε τις συστάσεις κτλ και μπαίνει για μπανάκι. Βγήκε με την πετσέτα και ξαπλώνουμε και οι δύο στο κρεβάτι. Ο αγώνας ξεκινά με καυλωτικά γλωσσόφιλα και απο τους δύο. Στήθος πολυ καλό με ρόγα που ανταποκρίνεται και φάνηκε να αρέσει και σε εκείνη το πιπιλισμα τους. Στη συνέχεια αφού είχαμε καυλώσει και οι δυο αρκετά τον παίρνει και τον βάζει στο στόμα κανοντας μου ένα πολύ καλό στοματικό ενώ εγώ έπαιζα με το μουνάκι της. Ο πρώτος γύρος τέλειωσε έχοντας την Έλενα απο πάνω μου μέσα σε φωνές εκατέρωθεν!!! Συνέχεια με ντουζάκι και κουβεντούλα. Με την Έλενα μπορείς να πείς οτιδήποτε, ευχάριστη, δεν είναι ψώνιο όπως κάποιες άλλες παλιές κοπέλες του γραφείου. Τελειώνοντας το τσιγάρο μας ξεκινάμε για round 2!!! Ξεκίνημα με τσιμπούκι φοβερό, περιποιήθηκα και γω το μουνακι της αρκετή ώρα πράγμα το οποίο της αρέσει αρκετά!!! Αλλάξαμε πολλές στάσεις και στο κρεβάτι και όρθιοι στον τοίχο. το τέλος ήρθε πάνω στις βυζάρες της όπου τα πασάλειψε σε όλο της το σώμα. Γενικά ητάνε μια πολύ όμορφη συνάντηση με μιά υπέροχη απ όλες τις απόψεις κοπέλα, και με πολύ διάθεση για σεξ. Θα την ξανασυναντούσα σίγουρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
446
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, mad_max, Elena xatzi και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουλίου, 2017
Ωραία η περιγραφή MR10... Καιρός ήταν!
09 Ιουλίου, 2017
Φιλαρακι ο πουτσος της ηταν λειτουργικος;Χμμμ;
Τ
Τολαραςς
10 Ιουλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οποτε θες μπορεις να δοκιμασεις... ισως σου κανει καλο ... Κατσικογάμης
10 Ιουλίου, 2017
Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
16 Αυγούστου, 2017
Ευχαριστω Έρωτας
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5