Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επαγγελματικό ταξίδι στην Πάτρα οι καύλες στα ουράνια και για "καλή" μου τύχη η Steisy σε διπλανό κεντρικό ξενοδοχείο.
Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο και το απογευματάκι χτυπάω την πόρτα του δωματίου.
Πρώτη εικόνα αποκαρδιωτική, ένα σκοτεινό δωμάτιο, αισθητικής του 80, 2 μονά κρεβάτια, και ένα ελαφρώς χαμογελαστό και αμήχανο πλασματάκι με κόκκινο baby doll. Οι τυπικές χαιρετούρες και πάω για μπανάκι.
Επιστρέφω στο δωμάτιο όπου με περιμένει απάθής, ξεκινάμε με φιλια κτλ ... πρώτο φάουλ ... παω να βγάλω το κάλυμμα του κρεβατιού, μου λέει όχι μη ξεστρώνεις το κρεβάτι πρέπει να το ξαναστρώσω μετά, με τα λίγα και τα πολλα η μάχη δόθηκε στα (ελπίζω καθαρά) πανωσέντονα. Στην κουβέντα του ημιχρόνου μου είπε πως το ένα κρεβατι είναι της μάχης και το άλλο του ύπνού, όποτε και δεν τα μπερδεύει. Φάουλ δεύτερο ρηχή πίπα με πολύ χέρι, της ζητάω χωρίς χέρι, μετά απο λίγο το χέρι πάλι εκεί, μη τα πολυλογώ παίζαμε το βάζω χέρι, βγάζω χέρι μέχρι να έρθει η ολοκλήρωση. Πάω στο μπάνιο για ανανέωση γυρνάω στο δωμάτιο τρίτο φάουλ, η Steisy καθισμένη σε μία καρέκλα στο τέρμα του δωματίου να καπνίζει, ξαπλώνω στο κρεβάτι αυτή εκεί στην καρέκλα της, κάναμε το social μας, μάθαμε για το παρελθόν της, όλα απο απόσταση, να σου κάνω ενα μασάζ ρωτάει προς τιμή της, τέσπα μασάζ χάδι ίσα να λέμε ότι ήρθαν κοντα τα κορμία μας, σιγά σίγα μπήκαμε στον δεύτερο γύρο με επανάληψη του βάλε χέρι βγάλε χέρι, στήσιμο (ωραίο) στα 4 και σφυροκόπημα μετά χαστουκακίων μέχρι που στο 45' ντριν ντριν το τλφ ... δεν έχουμε πολύ ώρα μου κάνει, το ξέρω της απαντώ. Με αυτά και αυτά στο 50' έχω τελειώσει και με άγχος ρωτάω προλαβαινω ενα ντούς, ναι μου απαντάει αλλά μην αργήσεις, στο 55' και τρέχοντας εξήλθα του δωματίου.
Συνοψίζοντας
Θετικά το όμορφο σωματάκι και το καλοσχηματισμένο κωλαράκι.
Αρνητικά, μέτριο πρόσωπο, απεριποίητη εμφάνιση (λαδωμένα μαλλιά), έλλειψη διάθεσης, τυπικές παροχές, ρηχή πίπα με χέρι, κακή επιλογή ξενοδοχείου (αυτό αφορά το γραφείο βέβαια)
120 euro incall στην Πάτρα λοιπόν ... μάλλον θα ήταν καλύτερα να ξεσηκωθώ για κάποιο απο τα μπουρδέλο/studio της πόλης.
Δεν ξέρω τι παροχές έχει το γραφείο σε άλλες πόλεις, μου φαίνεται οτι στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος. Την επόμενη φορά θα περιμένω να επιστρέψω Αθήνα, τα euro δεν πιάσαν τόπο στην αχαική πρωτεύουσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
127
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, px75, dinos34 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2017
Καλη περιπτωση φαινεται. Θα δοκιμασω
K
kostasasximos86
06 Ιουλίου, 2017
δεν θυμάμαι πολλά για το σέρβις αλλά το πατούρι της και ο τρόπος που το στήνει είναι μοναδικός
M
mars_ch
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2