Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 17 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η συννενόηση με το γραφείο καλή όπως πάντα. Η Λίσσα με υποδέχτηκε με ένα σετ κόκκινα εσώρουχα και ψηλοτάκουνες γόβες που την έφερνα να μου ρίχνει λίγους πόντους, (είμαι 1,80μ.) Λίγη κουβεντούλα για να σπάσει ο πάγος το δωράκι, και το μπανάκι, κλασσικά πράγματα. Η Λίσσα είναι μια ωραία γυναίκα όχι κορίτσι γύρω στα τριαντακάτι. Είναι λοιπόν ψηλή, αδύνατη αλλά όχι κοκκαλιάρα, με φυσικό στήθος 2.5 και σαρκώδεις ρώγες που ανταποκρίνονται καλά στον θηλασμό. Έχει καλοσχηματισμένα πόδια ωραία στην αφή όπως ωραίο είναι και το δέρμα της. Τα χείλη της που όταν «ανάψει» , και ανάβει εύκολα, είναι πολύ γλυκά και όμορφα έχουν δεχτεί λίγη σιλικόνη με πολύ ωραίο αποτέλεσμα. Τα χέρια της είναι πολύ όμορφα ντελικάτα με απαλά δάχτυλα. Στο λαιμό και στο πρόσωπο λόγω και της λευκότητας των βορείων γυναικών κάποιες ρυτίδες μαρτυρούν την ηλικία της, σε καμιά περίπτωση όμως δεν χαλούν την γενική της εικόνα. Το πίσω μέρος πολύ όμορφο και καλοσχηματισμένο αφράτο εκεί που πρέπει ότι πρέπει για στήσιμο και απόλαυση στα τέσσερα. Έκανε ηλιοθεραπεία στη θάλασσα με κάποιον τυχερό συναθλητή το Σαββατοκύριακο και τα μαλακά της γέμισαν πανάδες. Στη αρχή νόμισα ότι ήταν εκχυμώσεις από σφαλιάρες στα κωλομέρια… Αυτά είναι τα μειονεκτήματα των ξανθών βορείων. Η συμπεριφορά της είναι πολύ καλή αν και τα αγγλικά της δεν είναι πολύ καλά. Έχει μια αρχοντιά εκ φύσεως που την κάνει να διαφέρει από τις σλάβες χωρικές που συνευρισκόμαστε συνήθως. Νομίζεις ότι συνουσιάζεσαι με αριστοκράτισσα , εξ ου και ο τίτλος. Στα της πράξης δεν θα μπω σε πολλές λεπτομέρειες μιας και έχουν αναφερθεί στις υπηρεσίες της άλλοι συναθλητές. Το στοματικό της αργό βαθύ και βασανιστικό χωρίς χέρι ή δόντι μου άρεσε πάρα πολύ. Απολαμβάνει την αμοιβαία περιποίηση όπου τελειώνει με σπασμούς και φωνές. Στις κλασσικές στάσεις αποδίδει πολύ καλά ιδιαίτερα στο ιεραποστολικό που φιλά με πάθος. Κατέθεσα δις στην στάση καμμένος μέσα της, την μια φορά ταυτόχρονα με αυτή όπου οι συσπάσεις του κόλπου της με τρέλαναν. Το θέαμα στη καουμπόισσα κανονική και ανάποδη είναι πολύ ωραίο με την αριστοκράτισσα να κοπανιέται να φωνάζει και να έχει ένα τεράστιο χαμόγελο απόλαυσης. Γενικά μου άρεσε πολύ και αν δεν έρθει η Μισέλ την άλλη βδομάδα μάλλον θα ξαναπάρω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 27, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
447
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, THV, chris1955 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού