Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 57868
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συναντιση με τι κοπελα πριν λιγες μερες,(η ημερομηνια ειναι ενδυκτικη),τα συναισθηματα που μου αφησε η συναντηση ειναι αναμικτα.Θα ξεκινησω με μια περιγραφη για τη κοπελα,ειναι αρκετα κοντη 1,58 περιπου και αδυνατη αρκετα χωρις καθουλου στηθος,μονο δυο αρκετα καλες ρογες.Ειναι αρκετα χαρουμενος χαρακτηρας και παντα ηταν χαμογελαστη.Στον αγωνα τωρα δεν ειπαι οχι σε τιποτα,αρκετα καλη συμμετοχη και καλη πιπα,και αυτα ειναι ενας λογος που θα τη ξανασυναντουσα.Να παω τωρα στα αρνητικα,και ενα μεγαλω αρνητικο για μενα και για πολλους πιστευω ειναι το θεμα καθαριοτητα,η κοπελα ηρθε δεν μπηκε καθολου στο μπανιο,ουτε αναμεσα στο πρωτο γυρο με το δευτερο,μονο στο τελος που εφυγε.Το νινακη ελαφρως αξυριστο οπως και τα ποδια μαλλλια και αχτενιστα.Θα ηθελα να πω στο γραφειο οταν ξεκινα συνεργασια με καποια κοπελα θα πρεπει να απαιτηση απο τη κοπελα το θεμα καθαριοτητας να ειναι ΝΟ 1,γιατι η εποχες ειναι περιεργες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
205
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Gingos, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2017
Απο μουνακι τι λέει είναι στενουλα?
review reaction 1 hornyasfuck
25 Ιουνίου, 2017
Στενούλα δε μου είχε φανεί.
Πάντως όταν είχα βρεθεί εγώ μαζί της ήταν πολύ προσεκτική και με την εμφάνιση της και με την καθαριότητα.
Σε βαθμό που ίσως κάποιοι πελάτες να παραπονέθηκαν ότι τρώει χρόνο, και τώρα να προσπαθεί να βρει μια μέση κατάσταση. Who knows.
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2