Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερινη συναντηση με Ευα: Το ραντεβου κλειστηκε από Παρασκευη, μιας και ειχε full προγραμμα η κοπελα και δεν βολευε ποτε τις ωρες που ηθελα. Πρωτο ραντεβου της για Κυριακη και πιστευα θα ηταν ξεκουραστη και χωρις δικαιολογιες για πολλους πελατες. Συνενοηση με τηλεφωνητρια καλη αλλα με το φτανω στο δωματιο και χτυπαω την πορτα καμια απαντηση και δεν φτανει που ειχα και 3 καμαριερες να με κοιτανε περιεργα λες και δεν ξεραν τι γινοταν στο δωματιο! Παιρνω τηλεφωνο το γραφειο μηπως με εδωσαν λαθος δωματιο αλλα η Ευα ηταν στο εστιατοριο να παρει το καφε της λες και δεν ηξερε οτι ειχε ραντεβου! Τελος παντων την πετυχα στο ασσανσερ και λεω ας μην ξεκινησουμε λαθος. Η κοπελα είναι πιο ομορφη στις φωτος (πιο γλυκια και πιο αθωα) μπορω να πω. Τωρα εχει μαυρισμα βραζιλιανικο και είναι πιο αδυνατη, ομορφο προσωπο, ωραιο στηθος (δεν πρεπει να είναι φυσικο γιατι ειδα μια τομη από κατω, ωραιο σωμα, κωλο πιο φλατ από αυτο που περιμενα. Μιλαει καλα αγγλικα για συννενοηση.

Παμε τωρα του αγωνα: Να πω οτι με το μπαινω στο δωματιο κατευθειαν με λεει εχω ενα πονοκελφαλο και λεω δεν ξεκινησαμε καλα. Ξεκινησαμε με φιλια γνωριμιας, με εκανε ενα μασαζ την πλατη και πηγα για μπανιο. Ξεκινησε με γλωσσοφιλα, προκαταρτικα πολλα,σταση 69 ηθελε κατευθειαν, πιπα μετρια, το deepthroat δεν το εχει ομως, πολυ σαλιο και φτυσιμο επεσε αλλα ικανοποιει και τα μπαλακια. Αρεσει πολυ να την ικανοποιεις, ειδικα σε γλυφομουνι. Δακτυλα αφηνει μπροστα και λιγο πισω. Καναμε διαφορες στασεις και πρωτο γυρο τελειωσε στο στομα της και λιγο στο προσωπο της. Μπανακι και οι δυο, προσεχει πολυ την υγεια της. Μου προσεφερε ενα σαμπουαν από Ντουμπαϊ λεει, μου καθαριζε η ιδια το πουλι μου. Κατευθειαν για δευτερο γυρο πηγαμε. Λεει οτι την ικανοποιουσα πολυ το μουνι της. Ειχε τελειωσει την ωρα που την ικανοποιουσα! Ο 2ος γυρος ηταν πιο δυνατος και πιο εντονος. Πολλες στασεις αλλα αυτη ηθελε πολυ στα 4. Παιρνει και πρωτοβουλιες αλλα προτιμαει να είναι παθητικη. Με μιλουσε συνεχεια στα αγγλικα και ρωσικα οτι ηθελε να την πηδαω συνεχεια δυνατα και να μην σταματησω ποτε! Φωναζε συνεχεια, I'm finishing but don't stop!. Με ελεγε FuckmasterΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Παιδια το μουνι της ειχε γινει τοσο κοκκινος οσο εγινε ο Γαυρος που εφαγε την σημερινη πουτσ@ από τον Βαζελο! Τελειωμα εγινε με αυτην να γλυφει το μπαλακια μου και τα εριξα στο λαιμο της και στο στηθος. Μπορει να πω οτι εμεινε πολυ ευχαριστημενος από την συναντηση και την προτεινω σιγουρα στους συναθλητες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 11, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.009
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, THV, airfather και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού