Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Call-Girls 4121
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ουκρανίδα η οποία δηλώνει και φαίνεται 19 χρονών. Όχι ιδιαίτερα έμπειρη. μου Ανάφερε ότι ήταν το πρώτο της τουρ και το βρήκα πιθανό.

Αρκετά εντυπωσιακή λόγω ύψους που σίγουρα ήταν πάνω από 1:78 που αναγράφει το site αλλά και από το 1:80 που μου ανάφερε. Μπήκε στο δωμάτιο φορώντας ένα μακρύ φόρεμα και τίποτα από μέσα. Στραβολαίμιασα για να την κοιτάξω στα μάτια και το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα είναι ότι θα φοράει καμία τακουνάρα. Όταν γδύθηκε διαπίστωσα ότι φορούσε σανδάλια. Εδώ αναφέρω ότι έχω ύψος 1:76.

Το πρόσωπό της είναι ότι βλέπετε στις φωτογραφίες με ένα κλικ λιγότερο γλυκό. Όσο για το σώμα της, σίγουρα έχει περισσότερα κιλά αλλά λόγω του ύψους κρύβονται.

Από υπηρεσίες η μικρή συμμετέχει όσο οι ρυθμοί είναι σε χαμηλό επίπεδο. Στο πρώτο που της έριξα που ήρθε πιο γλυκά κατάλαβα ότι της άρεσε. Στο 2ο που ανέβασα ρυθμούς και είχε και μεγαλύτερη διάρκεια δε φάνηκε να μη μπορεί να ακολουθήσει.

Συμπερασματικά αυτό που μου έχει μείνει από τη συνεύρεση είναι το νεαρό της ηλικίας της. Όπως και να το κάνουμε διαφορετικά μυρίζουν τα 19χρονα. Αν και δεν εντυπωσιάστηκα θα σκεφτόμουν να την ξανασυναντήσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
309
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Cik, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουνίου, 2017
Το μωρο ειναι καυλα για γλυψιμο κ γαμισι.αλλα κ τα 150 ευρωλακια ειναι πολλα.για τις υπηρεσιες της.
12 Ιουνίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε είναι όπως τα λες. Εγώ που έχω σαν αρχή να μη γλύφω γυναίκες του χώρου με το ζόρι κρατήθηκα. Όσον αφορά τις υπηρεσίες της δεν αγοράζεις εμπειρία από 19 χρονών κορίτσι. 130 της έδωσα και 20 στο ξενοδοχείο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2