Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 2 10
Call-Girls 3611
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απορώ που δεν έχει υπάρξει μέχρι σήμερα κριτική για το μωρό! Μπαίνει στον χώρο μου και βλέπω ένα πιπίνι 24-25 χρονών, σκέτη φρεσκαδούρα. Και εξηγούμαι: πρόσωπο πιπινιού της διπλανής πόρτας. Συμπαθέστατο. Σωματάκι όπως το γουστάρω: Λεπτό, μοντελέ, με τέλεια ποδαράκια. την χουφτώνω με το που μπαίνει στον κώλο και την βλέπω να ντρέπεται λίγο. Είναι εμφανώς άπειρη αλλά πολύ γλυκειά. Της λέω να γδυθεί. Και τότε βλέπω την σωματάρα της. Όπως είπα μοντελέ αλλά με ΒΥΖΑΡΕΣ στητές 2+. Φυσική ομορφιά. Πρόθυμη σε όλη τη διάρκεια του αγώνα, να ακολουθεί τις επιθυμίες μου με το χαμόγελο στο πρόσωπο. Υπέροχη κοπέλα, χωρίς κανένα τατού , τα οποία δεν πολυγουστάρω. Έγλυψε καλά τα αρχίδια μου, πήρε καλή πίπα και δεν βιαζόταν καθόλου. Γενικά πέρασα πολύ καλά και την συστήνω ανεπιφύλακτα. Πρέπει όμως να αναφέρω κι ένα μικρό φάουλ: όταν της είπα να χύσω στο πρόσωπό της μου είπε ότι δεν το κάνει παρ' όλο που αναγράφεται στις υπηρεσίες της(πρέπει να διαγραφεί λοιπόν από τις υπηρεσίες). αυτό με χάλασε λίγο και το αναφέρω διότι θέλω να είμαι αντικειμενικός και όχι να λιβανίζω κοπέλες και γραφεία. Άλλωστε εμείς οι παλιοί που τις κριτικές μας τις βλέπουν με σεβασμό οι νεότεροι πρέπει να επισημαίνουμε πάντα τα φάουλ ακόμα και όταν είναι μικρά. Σε τελική όμως ανάλυση ο αγώνας ήταν εξαιρετικός. Ένα μεγάλο μπράβο τέλος στο γραφείο και στην Άντζυ την τηλεφωνήτρια του γραφείου, η οποία και άψογη είναι και ξέρει πως να μιλάει και να ενημερώνει τους πελάτες ανάλογα με τα γούστα τους, χωρίς ποτέ να τους λέει ψέμματα.το dresscode τηρήθηκε στην εντέλεια όπως και οι υπηρεσίες που ζήτησα. Και μετά με πήραν και τηλ να με ρωτήσουν πως πέρασα. Επαγγελματισμός άψογος! Αυτό είναι πολύ σημαντικό.
Καλά γαμήσια συμπαίχτες!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 08, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
216
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, satyrus, Rokko28 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2017
Tο δωράκι της?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1