Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Άλλο ένα απωθημένο βγήκε από τη λίστα μου. Πάντα ήθελα να πάω με ασιάτισσα αλλά εν Ελλάδι δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα κι αφού απελπίστηκα να περιμένω να βρω Κινέζα ή Γιαπωνέζα πήρα κοντά στα σύνορα, κάπου προς Σαχαλίνη μεριά μου είπαν από το γραφείο. Η κοπέλα έχει έντονα ασιατικά χαρακτηριστικά για όσους τους αρέσει αυτό κι εγώ αυτό ακριβώς ήθελα από αυτό το ραντεβού. Σε κάποιους ίσως να μη φαίνεται όμορφη, εγώ τη βρήκα κουκλάκι και μικροκαμωμένη σαν μπιμπελό. Η συνεννόηση δύσκολη με στοιχειώδη αγγλικά και πολλά χαμόγελα, είναι ευχάριστος άνθρωπος και ο πάγος έσπασε γρήγορα. Το μακρύ μαλλί της με εντυπωσίασε, κάλυπτε το μεγαλύτερο μέρος του κορμιού της όπως τα άφησε ελεύθερα. Στο κομμάτι του σεξ τη βρήκα πολύ καλή, την είχα όλη ώρα αγκαλιά όσο ήμουν μέσα της και παρά τα όσα λένε για τις ασιάτισσες δεν είχε κανένα πρόβλημα με το δυνατό σφυροκόπημα, γούσταρε κιόλας και με φιλούσε με πάθος. Από πίσω δίνει αλλά δεν ζήτησα γιατί το βρήκα πολύ ακριβό, προτίμησα να την πάρω στα 4 με θέα τα μακριά μαλλιά και μετά την πήρα στα όρθια κρατώντας τη στον αέρα, προσφέρεται για τέτοια κόλπα λόγω του μικρού μεγέθους, ως προς την πίπα τέλος δεν ήταν συγκλονιστική αλλά ούτε κακή, μου άρεσε να βλέπω τα σχιστά της μάτια ενώ τον ρούφαγε. Στην αρχή ήταν λίγο αμήχανη αλλά μετά από μερικά κοπλιμέντα και χάδια πήρε μπροστά και το ανταπέδωσε με το παραπάνω, προσέξτε το αυτό, διαφορετικά μπορεί και να μην αποδώσει τα μέγιστα. Συμπερασματικά, πλέον μόνο Ινδιάνα μου έμεινε για να συμπληρώσω τη λίστα των φυλετικών επιλογών. Χαχαχα... Καλή συνέχεια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, IanAlderson, panagos7 και 53 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2017
Συναθλητή ποια φωτογραφία της είναι πιο κοντά στην πραγματικότητα?
25 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η έκτη, πριν από αυτή με το γλειφιτζούρι Ματάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2