Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπόν η δικιά μου εμπειρία από τη Vera είναι η ακριβώς αντίθετη από τον συναγωνιστή.
Την πέτυχα στις τελευταίες μέρες του tour της, ήμουν όμως 1ο ραντεβού τής ημέρας.

Ζήτησα να φοράει sexy φόρεμα με sexy εσώρουχα από μέσα, εγώ το ζήτησα, εγώ το είδα στην φαντασία μου.... Το κορίτσι είναι πραγματικά πολύ όμορφο, αλλά αυτό που κάνει δεν φαίνεται να το γουστάρει. Με το που μπαίνει μέσα ζητάει τα χρήματα και αφού τα ελέγχει ένα ένα (μπράβο στον ηλίθιο που τους έχει δώσει πλαστά και πλέον πρέπει να ξενερώνουμε όλοι με την ζωή μας για τα πρώτα 3-4 λεπτά του ραντεβού), μετά τα βάζει στη τσάντα της και κάθεται στη καρέκλα και με κοιτάει. Τί μουσικούλα έιχα βάλει τι αστειάκια της έλεγα να χαλαρώσει, τίποτα το κορίτσι. Ok δεν είμαι ο Brad Pitt αλλά δεν είμαι και για να κάθεται η άλλη στην καρέκλα 2 μέτρα μακρυά.... Με τα πολλά την καλώ να κάτσει δίπλα μου στο κρεβάτι και έρχεται το μωρό και εκεί που πάμε να κάνουμε κατάσταση με χαδάκια και..... (ναι τελείες γιατί μόνο χαδάκια) από φιλάκια τίποτα.... (σημ. πάω πάντα στα ραντεβού με οδοντόκρεμα, οδοντόπαστα και listerine) Αφού το κορίτσι δεν δίνει γαλλικά τι στον πούτσο βάζετε GFE???

O αγώνας ήτο τυπικός και τίποτα αξιομνημόνευτο δεν συνέβη. Έπεσε το πρώτο μπαλάκι και μετά δεν υπήρχε διάθεση για 2ο από κανέναν από τους 2.....

Κλείνοντας να πω ότι παρόλο που το κορίτσι έφτασε με 10-15 λεπτά καθυστέρηση, το κλασσικό τηλεφωνάκι έπεσε στις παρα 5 και ακριβώς το κορίτσι ήτο εκτός δωματίου. Αυτό το γραφείο πρέπει να το προσέξει γιατί ο πελάτης πληρώνει για 60 λεπτά. Όχι 60 λεπτά μείον όσο αργήσει η κοπέλα και το αναφέρω γιατί με τον glamoura αυτό είναι συνηθισμένο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 05, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
546
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, mallias20, fouxter και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2017
Αν δεν προσέξει το γραφείο τις υπηρεσίες και τους χρόνους εργασίας των κοριτσιών, θα'χει μεγάλο πρόβλημα...Μαλακία
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1