Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ραντεβού με την Άννα μετά από καιρό. Ήρθε στην ώρα της, ευγενική και χαμογελαστή όπως τη θυμόμουν και χαρούμενη που ξαναβρεθήκαμε μετά από καιρό. Δεν ξέρω αν στη μνήμη μου η εικόνα της δεν είχε αποτυπωθεί σωστά αλλά τη θυμόμουν πιο όμορφη, ίσως δεν ήταν καλά μακιγιαρισμένη αυτή τη φορά ή κουρασμένη. Μου φάνηκε πάντως μεγαλύτερη και με εμφανή τα σημάδια της ηλικίας τόσο στο σπασμένο πρόσωπο όσο και στο κορμί που κάποτε πρέπει να ήταν σούπερ αλλά όχι πια. Εντάξει, ένα μιλφ μετά από χρόνια στη δουλειά λογικό είναι να αρχίσει να δείχνει σημάδια κόπωσης. Τα βυζιά της είναι πολύ καλά και έπαιξα αρκετά μαζί τους αν και έμοιαζε να βιάζεται να ξεκινήσουμε. Προτίμησα όμως να με γλείψει και να χύσω στο στόμα της, με φτιάχνει αυτό παρά να τελειώσω στο προφυλακτικό κατά το γαμήσι. Μετά από το απαραίτητο μπανάκι την πήρα και από μπροστά και από πίσω σε εναλλαγή στάσεων, στο σεξ έδινε ωραία γλωσσόφιλα όπως παλιά και έπεφτε πάνω μου σαν να γούσταρε, ανέβασα ρυθμούς και την πήδηξα δυνατά με αυτή από πάνω και γερμένη επάνω μου. Κάπου εκεί άρχισε να μου ζητά να αλλάξουμε στάση και κατάλαβα ότι οι αντοχές της μειώθηκαν ή ήρθε κουρασμένη στο ραντεβού. Την πήρα και από τον κώλο στα 4 κρατώντας τα βυζιά της - έχω φετίχ με τα μεγάλα βυζιά, το ομολογώ - αλλά εκεί παρόλο που δεν την πίεσα ένιωσα ότι δεν τραβούσε. Έτσι καταλήξαμε πάλι στο μουνάκι και σε πίπα όπου ήρθε το δεύτερο τελείωμα. Συμπέρασμα: κακή δεν τη λες αλλά δεν τη λες και καλή, προσωπικά δεν θα δοκιμάσω ξανά, για αυτό και η επιλογή του τίτλου Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, koumanidas, IanAlderson και 50 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού