Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 4 10
Call-Girls 22544
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δοκιμασα τη Ναομι ,μια και μου φανηκε οτι εχει λεπτα χαρακτηριστικα για μαυρουλα..η κοπελα αψογα αγγλικα και λιγα ελληνικα,η συναντηση εγινε σε ξενοδοχειο του κεντρου!πολυ συμπαθητικη κοπελα,απαλο δερμα και λεπτη φωνουλα!
Εβγαλε τα ρουχα της,εκανε μπανιο,κι αρχισαμε τα φιλια..καυλωσα αμεσως με αυτο το πλασμα!!
εχει πολυ ομορφα ματια και το σωμα της απιστευτο,δεν το πετυχαινεις σε ελληνιδες!!
ανεβηκε πανω μου για αρχη και μετα την πηρα στα τεσσερα..παιξαμε διαφορα παιχνιδακια μεχρι που εχυσα πανω της!!
και ξανα το ιδιο..1,5 ωρα συνολικα!
επειδη βλεπω την κριτικη του απο πανω τυπου,βαζω στοιχημα οτι ουτε καν θα πηρε την κοπελα!
το κοριτσι αξιζει πραγματικα και βαζω στοιχημα οτι οποιος την παρει θα συμφωνησει με την κριτικη μου!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 07, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, kostis76, fouxter και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2017
τοση μεγαλη διαφορα στις αποψεις ,,δεν ξερω τι να πιστευψω.
08 Μαΐου, 2017
Εγώ μια απορία θα εκφράσω. Ως ανεξάρτητη, ούτε να ακούσει για πίπα χωρίς προφυλακτικό. Πώς αλλαξαν τα πραγματα? Χμμμ;
S
Sc0rpi0s
08 Μαΐου, 2017
φιλε μαϛ μπερδεψεϛ 180 ευρω για μιαμιση ωρα Κεφάλι σε τοίχο!για την κοπελα εχουν γραφτει αρκετα κακα σχολια αλλα καμα φορα γουστα ειναι αυτα αρα μην κρινειϛ το παιδι απο κατω σου γιατι ειναι πολυ ευκολο να σε κρινω και εγω απο αυτα που εγραψεϛ που ειναι αρκετα ελλιπειϛ συμφωνα μετα ποσα πληρωσεϛ και ποσα καλα περασεϛ
08 Μαΐου, 2017
ο,τι θελετε,ρωτηστε με..περιεργο μου φαινεται οτι σε καποιον δεν εκανε πιπα χωρις προφυλακτικο..βεβαια μια φορα ειχα πετυχει μια εσκορτ απο αλλο γραφειο κ μου ανεφερε που δεν ειχε κανει ελευθερη πιπα σε καποιον πελατη,γιατι ηταν απεριποιητος κ βρωμικος οπως μου ειπε..
N
novusordo
08 Μαΐου, 2017
φιλε καλησπέρα την κοπελα την εχω παρει δυο φορες μια σαν Jessi με 80 ευρ συν ταχι 20 συνολο 100 ευρ και μια από το γραφειο που την πηρες
Οι φωτο σαν Jessi δεν ειχαν σχεση με της φωτο που εχει τωρα, όταν μπηκε στο ξενοδοχειο παγωσα για τη καταλαβα ότι θα ξαναφαω ΦΟΛΑ
Μαλλον δεν ξερεις την ενοια του Call girl και πως πρεπει να συμπερυφερεται στον πελατη
Οσο εάν πηγα μαζι της η όχι στειλε πμ να σου δωσω το προσωπικο τηλ που εχει και ακουει στο ΟΝΟΜΑ jESSI θα σε γλυτωσω και από 20 ευρω
08 Μαΐου, 2017
ας κανει screenshot τα μηνυματα προς το γραφειο..εγω σου λεω δε θα πηρε καν ..δεν του εκανε ελευθερη πιπα ενω ηδη την ειχε αναγνωρισει ποια ειναι και την κρατησε,κατι δεν παει καλα...κατι βρωμαει..τον πουτσο μου κοβω!!
N
novusordo
10 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Nα πας να γινεις ντετέκτιβ
Σαν jessi ειχε μασκα και ολοψυχα δεν με απασχολη τη πιστευεις
Εγω εγραψα για να προστατεψω αλλους μη την φανε, εάν δεν με πιστευεις είναι δηκαιωμα σου
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7