Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατ αρχήν να αρχίσω και παλι με παράπονα, το κοριτσάκι ( τι κοριτσάκι.....μουναρος) ειναι εδω Αθηνα 5 ημέρες, αποτι μου ειπε παίρνει 6-8 πελάτες την ημέρα άρα σύνολο πάνω απο 30 μαλακες την εχουν γαμησει....... και κανεις μα κανεις!,,,,,,, δεν εχει γράψει ουτε μια λέξη ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ!!!
Ρε παιδια υμαρτον και παλι υμαρτον,...μα τέτοια και τόσο γαϊδούρια;;;; δηλαδή ειμαστε στο Σάιντ 20 μαλακες οι οποίοι δουλεύουν και πληρώφορουμε άλλους χίλιους που απλα διαβάζουν!!!
Εντάξει πρεπει να καταλάβετε το εξής απλό...οτι αυτη η ιστοσελίδα εχει ουσία αν ολοι την ενημερώνουμε, γιατι αν δεν γράψω εγω αλλοι οι αλλοι φίλοι...τοτε ποια ειναι η χρησιμότητα της?.. καμια....
Για αυτο παρακαλω θερμά τους φίλους που απλα μας εκμεταλλεύονται να κάνουν κατι...ας και απο σημερα, ποτε δεν ειναι αργά ,,,,,
Το μωρο τωρα ειναι πυραυλακι!!!! Ίσως απο τις ποιο όμορφες κοπέλες που εχουν έλθει σε γραφεία.
Τρομερό σώμα, ίχνος λίπους, πρώην μοντελάκι με εμπειρία ιδιωσ στην Ανατολή .
Το μονο κακό το βυζι που απορώ γιατι το γραφείο το εχει μεγέθους 2 ;;;;; άσχετο, αν και απο ρόγα κάγκελο.
Στο παιχνίδι τωρα καλο αλλα οχι για να το θυμάσαι για καιρό....δυστυχώς.. γιατι πραγματικά το μωρο ειναι για περιοδικό ...
Πολυ ευχάριστη ομως με καλα αγγλικά, χαμογελαστή , προσπάθησε αρκετά θα έλεγα και οταν επιτελούς μετα απο πολυ γλύψιμο καβλωσε, άρχισε τα γλωσωφιλλα, τα βογγιτα, να σφίγγει τα πόδια της πάνω μου...και στο τέλος μου έδωσε και ενα περίεργο πισωκολλητο που δεν μου εχει ξανατύχει, ειναι σε φάση κάμψης με τα χέρια και τα πόδια τεντωμένα σαν πυραμίδα , και εγω να του ξεσκιξω το Μουνακι απο πίσω ΟΡΘΙΟΣ!!!!
Οποίος κατάλαβε κατάλαβε.
Πίπα καλη με πολυ φτύσιμο και σαλιωμα, οχι τόσο βαθιά όσο θα έπρεπε,οταν την ζόρισα να την σπρώξω στο στοματάκι της άρχισε να βήχα και να δακρύζει και σταμάτησα !
Τέλος... οχι δάχτυλα, 60€ παρακαλω για τελείωμα στο στόμα,δεν πήρα ....αλλα μην ξεχνάτε ...μοντελάκι 100%.
Τέλος το συστήνω παντα με την δίκη μου λογική οτι επειδη πλησιάζω τα ....ηντα. Αυτα τα κοράκια μου βγάζουν χρονια απο την πλάτη.
Συστήνεται ανεπιφύλακτα !!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.459
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, fouxter, psofozachos και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2017
@bill9999 : Ωραίος συναγωνιστή! +1 Καπέλο

1. Αυτό που αναφέρεις όσον αφορά τα σχόλια και τις κριτικές έχει παραγίνει. Εγώ ρωτάω εδώ και μέρες για κοπέλα από το glamour (η οποία είναι συνεχώς fully booked) και μόλις σήμερα βρέθηκε ένας συναγωνιστής να γράψει ένα σχόλιο... Η μόνη λύση μου φαίνεται είναι να σταματήσουμε να γράφουμε κριτικές και να ενημερώνουμε μόνο με pm, για να δούμε τι θα γίνει.
2. Απ' 'οτι κατάλαβα μούναρος αλλά όχι για πολλά... Σωστά?
3. Πληροφοριακά, αν κατάλαβα καλά από την περιγραφή σου, στο πισοκολλητό η γκόμενα μάλλον πήρε θέση "σκύλου που κοιτάζει κάτω". Μια από τις βασικές στάσεις της γιόγκα. Αν ισχύει προφανώς ασχολείται ή το έχει δει και για κάποιον δικό της λόγο της άρεσε. Αν το γκουγκλάρεις θα δεις αν μιλάμε για το ίδιο πράγμα...
30 Απριλίου, 2017
Τώρα κατάλαβα .....
Ωραία στάση Χαμόγελο

https://ipop.gr/themata/frontizw/%cf%83%cf%84%ce%ac%cf%83%ce%b5%ce%b9%cf%82-%ce%b3%ce%b9%cf%8c%ce%b3%ce%ba%ce%b1-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%ce%ba%ce%b1%ce%bb%cf%8d%cf%84%ce%b5%cf%81%ce%bf-%cf%83%ce%b5%ce%be/attachment/down-facing-yoga-sex-ipopgr/
02 Μαΐου, 2017
ακριβως για αυτη την σταση μιλαω!!
25 Μαΐου, 2017
Χμμμ;
Ρε συναγωνιστη δε μας τα λες καλα:
"...το μονο κακο το βυζι ..." (καταλαβαινω οτι ειναι αβυζη (?) αλλα βαθμολογια 9(σωμα)
"..60€ για τελειωμα στο προσωπο..." σου φαινονται πολλα αλλα σχεση αποδοση τιμης 8.00
"στο παιχνιδι τωρα ...καλο αλλα οχι για να το θυμασαι για καιρο..." αλλα "το συνηστω"
"Πιπα οχι τοσο βαθια"
προσπάθησε αρκετά θα έλεγα και οταν επιτελούς μετα απο πολυ γλύψιμο καβλωσε, άρχισε τα γλωσωφιλλα"Χμμμ;
Sorry αλλα ΑΥΤΗ πληρωνεται για να κανει σεξ συμφωνα με τις προτιμησεις του πελατη..
Απο οτι περιγραφεις μαλλον περισσοτερα αρνητικα εχει παρα αρνητικα...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4