Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 117 10
Call-Girls 230801
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
" Καμιά φορά για να συναντήσεις κάποια είναι και θέμα τύχης!" …..έτσι ξεκινάει η πρώτη μου κριτική για τη
Λίζα και είχα ξεκινήσει έτσι καθώς θεώρησα ότι ήταν θέμα τύχης!Η δεύτερη συνάντηση μας ήταν αρκετούς μήνες
μετά και πλέων μετά από αυτή, είμαι πεπεισμένος ότι έχει αναπτυχθεί ανάμεσα μας ένα φαινόμενο που ονομάζεται
συγχρονικότητα.Ήμουν έτοιμος για εξόρμηση έχοντας στο μυαλό μου σαν αρχική επιλογή τη Λίζα.Αφού στέλνω
μνμ στο κινητό της η απάντηση της ήρθε άμεσα σημειώνοντας μου ότι είναι μετά από επέμβαση και για χαλαρούς
ρυθμούς με σημείο προσοχής τη μυτούλα της.Έψαχνα για μια gfe κατάσταση και μου ήρθε κουτί μπορώ να πω!
Με την είσοδο της αρχικά καθίσαμε χαλαρά να τα πούμε λίγο όπου μου έκανε εντύπωση που θυμόταν πράγματα
από το 1η μας συνάντηση που ήταν πέρσι το Σεπτέμβρη.!Έκτοτε έχουμε ξανασυναντηθεί αφού με τη Λίζα όλες
οι συναντήσεις μαζί της εκ του αποτελέσματος έχουν χαρακτηριστεί από πλήρη επιτυχία!
Σε αυτό το γραπτό μου δεν θα ξανά αναφερθώ σε περιγραφή σώματος, καθώς ότι γράφω στη προηγούμενη
ισχύει και με το παραπάνω!Θα σταθώ μόνο λίγο στο πρόσωπο, καθώς με την επέμβαση στη μύτη να της δίνει
το κάτι παραπάνω απ' όλες της απόψεις,με το επιδέξιο μακιγιάζ της να συνδυάζεται τέλεια με το ντύσιμο της,
οπτικά το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό αλλά και ψυχολογικά για εκείνη φαίνεται και αποτυπώνεται στο
πρόσωπο της μια επιπλέον λάμψη!Επίσης τα άκρα της σε χέρια και πόδια είναι καλοσχηματισμένα,
ωραία και πάντα περιποιημένα, όπου ενδείκνυνται για λίγο παιχνίδι με αυτά για τους αρέσκοντες!!!
Έχει θηλυκότητα, απαλό αλλά αισθησιακό αέρα ικανό να γοητεύσει τα άτομα που έρχονται σε επαφή μαζί της
και είναι μια γυναίκα πρόθυμη να υποταχθεί σεξουαλικά και να εκπληρώσει τις πιο τρελές σου φαντασιώσεις.
Από την πρώτη επαφή μαζί της καταλαβαίνεις ότι η Λίζα είναι η προσωποποίηση της γλυκύτητας και της φωτεινότητας,
Αν καταφέρετε επίσης να τη γοητεύεστε σε διανοητικό επίπεδο, μετά η σεξουαλική επαφή μαζί της θα διεγείρει όλες
τις αισθήσεις σου όπου με κομψό τρόπο μετά, παραδίδεται στα δίχτυα σου ανεβάζοντας επιπλέον την αδρεναλίνη σου.
Στο κρεβάτι η Λίζα έχει δυνατή σεξουαλικότητα ώστε να ικανοποιεί το σύντροφό της με προκαταρκτικά ικανά να σε
οδηγήσουν σαν φλόγα σ' ένα αργό χορό, όπου τα βαθιά υγρά γλωσσόφιλα της καίνε τα χείλη σου ώστε αυτά να
θυμίζουν περισσότερο φωτιά.Έτσι δημιουργείτε σκληρή άνοδος και ερωτική ατμόσφαιρα ώστε στη συνέχεια το
στοματικό της με σάλιο, χωρίς χέρια, με δόσεις dt,mf και με ματιές που σε ξελογιάζουν με έξυπνο τρόπο,
πρέπει να έχεις αυτοέλεγχο για να μην φτάσεις σε εκτόνωση.Αφού το καταφέρεις αυτό μπορείς μετά με τη σαρκική
επαφή που έπεται, να ανακαλύψεις νέες ερωτικές ζώνες που θα παρατείνουν την ηδονή σου στην καλύτερη
μορφή της, καθώς η Λίζα έχει το ταλέντο να προσαρμόζεστε σε όλες τις καταστάσεις.Στο cow για αρχή μπορείς
να βρεις ρυθμό μαζί της αφού μετά είναι σίγουρο ότι θα θες να της προτείνεις στάσεις με τις οποίες θα επιδεικνύονται
τα προκλητικά και σέξι οπίσθια της!!!Θα τις κάνει ευχαρίστως είτε στα πλάγια είτε στα 4 και άψογα εκτελεσμένες με
συμμετοχή.Όταν είσαι από πάνω και σε συνδυασμό με καυτά φιλία η ηδονή παίρνει λίγο ακόμα παράταση, μέχρι
τη στιγμή που θα χάσεις τον αυτοέλεγχο σου και θα σε φέρει σ' ένα μεγαλοπρεπές τελείωμα!!!
Σαν συμπέρασμα η Λίζα συνδυάζει εμφάνιση με περιεχόμενο, φιλάει υπέροχα, ενώ η εύκολη προσαρμογή της παντού
έχει σαν αποτέλεσμα μία στάνταρ ποιοτική και επιτυχημένη συνάντηση!!!! Σε συνδυασμό με το αντίτιμο που έχει γι'
αυτό που προσφέρει,ο πήχης μπαίνει πιο ψηλά για τις υπόλοιπες κοπέλες!
Καλά να περνάτε … και να γ@μ@τε καλύτερα!!!Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
powerpack
Σεβαστός
Εγγραφή:
3 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
770
Πόντοι:
1.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, borbi2525, fouxter και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2017
Δυο Λιζες κυβερνάνε σημερα τους ανδρες. Αυτή εδώ αι η βασιλισσασ Αγγλιας . προβοκατορικο εεεεεε ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1