Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από αρκετές χυλοπιτες που έφαγα για άλλες κοπέλες κατέληξα στην Πωλίνα. Αν και είχα διαβάσει την προηγούμενη κριτική που δεν ηταν καλή αποφάσισα να την δοκιμάσω γιατι με καύλωνε η πίσω τρυπούλα της και η τσόντα που έχει γυρίσει με είχε φτιάξει πολυ! Τελικά όμως ήταν μάπα το καρπούζι... Σκαει στο δωμάτιο και κάνω κίνηση να την φιλήσω και αυτή με αποφεύγει,ξεκινάει να ξεντύνετε και μου λεει βγάλε τα ρούχα σου και εσύ(μηχανικές κινήσεις έκανε δλδ μέχρι να τελειώσει το ραντεβού).την ρωτάω αν κάνει μπανάκι και μου λέει οτι μολις έκανε μπάνιο σπίτι της αλλά η μυρωδιά της δεν ήταν και τόσο καλή.πίπα μέτρια.της λέω να ανέβει απο πάνω μου και ίσα ίσα που κατέβαινε για να μπώ μέσα της(πόνεγε;δεν ξέρω)μετα μου λέει πάρε με στα 4 και μόλις την τράβαγα να έρθει κοντά μου για να ξεκινήσω δυνατό σφυροκόπημα αυτη τραβιόταν...αν και πήρα το ραντεβού για το πρωκτικό τελικά δεν το έκανα γιατί με ξενέρωσε πολύ την ώρα της καύλας μου. με λίγα λόγια πολύ μέτρια συνεύρεση. Σόσιαλ καλό αλλά τι να το κάνεις...όσοι θελουν δυνατα μαμήσια να μην προτιμήσουν την κοπέλα.είναι petit έκδοση 1,55 υψος και πρέπει να της συμπεριφέρεστε σαν κοριτσόπουλο.το εργαλείο μου δεν μπήκε ποτέ όλο μέσα της και δεν το ευχαριστήθηκα καθολου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.524
Πόντοι:
2.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MindBlown, iuakoya, petla και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2017
Φίλε το πίσω σύστημα όπως στις φωτό η επεξεργασμένο;
26 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραία τρυπούλα και στενή γιατί της έβαλα δάχτυλο όταν την είχα στα 4 αλλά είχα νευριασει που δεν μπορούσα να κοπανίσω δυνατά και γιαυτό δεν την πήρα...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2